• JFenzi Businessman City parfumovaná voda pánska 100 ml
  • NOVINKA

JFenzi Businessman City parfumovaná voda pánska 100 ml

  • Dostupnosť: SKLADOM
  • 10,00€

Pánska alternativna vôňa - Givenchy - Gentleman Society


Businessman City začína svoj príbeh vrchným tónom, kde kardamón a šalvia vnášajú do parfumu sviežosť a jemnú korenitosť. Je to ako prvé kroky v novom meste, plné motivácie a odhodlania, ktoré odštartujú nezabudnuteľné dobrodružstvá. Tieto poznámky evokujú obraz odhodlaného a ambiciózneho obchodníka, ktorý je pripravený na nové výzvy.


Srdcom tejto jedinečnej vonnej kompozície je francúzsky narcis, ktorý dodáva parfumu jemnosť a ľahkosť. Haitský a madagaskarský vetiver dodávajú hĺbku a vnášajú nádych tajomstva, čím vytvárajú auru mužnosti. Je to ako sofistikované stretnutie v luxusnej klubovni, kde je každý pohľad plný sebavedomia a elegancie.


Základ parfumu Businessman City for Men tvorí harmonická kombinácia vanilky a cédra . Vanilka pridáva tóny sladkej rozkoše, zdôrazňujúc zmyselnú stránku parfumu. Drevo Gaiac a céder im dodávajú pevnosť a odolnosť a vytvárajú nezvyčajnú kompozíciu, ktorá upúta pozornosť a zostane dlho v pamäti. Je to ako večer na obchodnom stretnutí, kde sa elegancia, prestíž a sebavedomie spájajú do jedného.