Čistiace prostriedky

Alex renovátor nábytku 250 ml

Alex renovátor nábytku Alex Extra starostlivosť s prírodným výťažkom z dreva zaisťuje nábytku maximálnu starostlivosť, renováciu a ochranu, takže vyzerá ako nový. Neobsahuje rozpúšťadlá, takže je šetrný k povrchom. Alex Extra starostlivosť je najlepš..

2,89€

Cif Nature Gentle na umývanie riadu 450 ml

Cif Nature Gentle na umývanie riadu Cif Prostriedok na umývanie riadu Nature Gentle vysoko účinný a šetrný prostriedok na riad.Odstráni nečistoty a mastnotu, riad zanechá lesklý a čistý so šípkovým a grapefruitovým olejom nedráždi ruky, zanecháv..

1,39€

Cif Nature Pure na umývanie riadu 450 ml

Cif Nature Pure na umývanie riadProstriedok na umývanie riadu Cif Nature Pure účinne odstraňuje mastnotu z riadu a zanecháva ho žiarivo čistý. Vďaka koncentrovanému a jemnému zloženiu s minerálnou soľou a výťažkom z Aloe vera účinne čistí riady, odst..

1,39€

Coccolino aviváž Narcis 925 ml

Aviváž Coccolino s vôňou narcisu prináša ten pravý pocit jari. Narcis, jedna z prvých a najkrajších kvetín tohto ročného obdobia je obľúbená v mnohých krajinách na celom svete. Jeho žltá farba vo vás prebudí optimistickú náladu. Objem: 925 ml..

2,49€

Coccolino Blue Splash aviváž 1,8 L

COCCOLINO Blue Splash aviváž 72 praní 1,8L Coccolino aviváže obsahuje približne 9 000 000 000 parfumovaných kapsúl obsahujúcich parfém, ktorý sa prichytí na oblečenie, pohybom oblečenia kapsule postupne praskajú a uvoľňujú parfém, oblečenie tak zostá..

3,29€

Coccolino Creations Tiare Flower & Red Fruits aviváž 1, 68 L

COCCOLINO Creations Tiare Flower & Red Fruits aviváž 67 praní 1,68L Coccolino aviváže obsahuje približne 9 000 000 000 parfumovaných kapsúl obsahujúcich parfém, ktorý sa prichytí na oblečenie, pohybom oblečenia kapsule postupne praskajú a uvoľňuj..

3,49€

Coccolino Creations Tuberose & Vanilla Flower aviváž 1,68 L

COCCOLINO Creations Honeysuckle & Sandalwood aviváž 67 praní 1,68L Coccolino aviváže obsahuje približne 9 000 000 000 parfumovaných kapsúl obsahujúcich parfém, ktorý sa prichytí na oblečenie, pohybom oblečenia kapsule postupne praskajú a uv..

3,49€

Coccolino Creations Water Lily & Pink Grapefruit aviváž 925ml

COCCOLINO Creations Water Lily & Pink Grapefruit aviváž 925ml = 37 pracích dávok. Nové zloženie aviváže Coccolino obsahuje parfumované mikrokapsule, ktoré postupne uvoľňujú intenzívnu a sviežu vôňu pri každom pohybe počas nosenia.Coccolino Creati..

2,49€

Coccolino Honeysuckle & Sandalwood aviváž 1,68 L

Nechajte do vašej skrine vniesť jedinečnú vôňu santalového dreva a zemolezu vďaka koncentrovanej aviváži COCCOLINO Creations.Objem: 1,68 L..

3,49€

Coccolino Orange Rush aviváž 1,8 L

Koncentrovaný avivážny prípravok Coccolino Orange Rush pripravila spoločnosť Unilever pre všetkých milovníkov citrusových vôní. Medvedík Coccolino vám prináša aviváž s vyváženou, bohatou a intenzívnou vôňou, a to úplne v znamení ovocn..

3,29€

Coccolino Passion Flower aviváž 925 ml

Aviváž s okúzľujúcou vôňou mučenky a bergamotu ktorá pomáha zachovať pôvodnú štruktúru a pružnosť vlákien. Objem: 925 ml..

2,49€

Coccolino Purple orchid&Blueberries aviváž 925 ml

COCCOLINO Creations Purple Orchid & Blueberries aviváž 37 praní 925ml Coccolino aviváže obsahuje približne 9 000 000 000 parfumovaných kapsúl obsahujúcich parfém, ktorý sa prichytí na oblečenie, pohybom oblečenia kapsule postupne praskajú a uvoľň..

2,49€

Coccolino Sensitive aviváž 1,8 l

COCCOLINO Sensitive aviváž 72 praní 1,8L Coccolino aviváže obsahuje približne 9 000 000 000 parfumovaných kapsúl obsahujúcich parfém, ktorý sa prichytí na oblečenie, pohybom oblečenia kapsule postupne praskajú a uvoľňujú parfém, oblečenie tak zostáva..

3,29€

Coccolino Tiare Flower&Red fruits aviváž 925 ml

COCCOLINO Creations Tiare Flower & Red Fruits aviváž 37 praní 925ml Coccolino aviváže obsahuje približne 9 000 000 000 parfumovaných kapsúl obsahujúcich parfém, ktorý sa prichytí na oblečenie, pohybom oblečenia kapsule postupne praskajú a uvoľňuj..

2,49€

Der Waschkonig odstraňovač škvŕn 750 g Bieliaci

Práškové bielidlo nemeckej kvality. Aktívny kyslík dokonale vybieli zašednutú bielizeň. Zároveň je vysoko účinný pri odstraňovaní škvŕn od kávy, čaju, džúsu, vína, trávy, blata, ovocia, zeleniny, coly, atramentu atď. Vhodné pre biele prádlo. Ob..

3,99€

Dettol antibakteriálne obrúsky na povrchy 36 ks

Dettol antibakteriálne obrúsky na povrchy, ktorý ničí 99,9 % baktérii a vírusov.Odstraňuje až 90% alergénov (prach, srsť, peľ) prítomných na utieranom povrchu.Vhodný na: detské stoličky, prebalovacie podložky, kuchynskú linku, chladničku, dresy, odpa..

2,99€

Dr. Beckmann OXY Magic plus 1kg

Odstraňovač škvŕn a viacúčelový čistič s extra bieliacou silou. Oxi Magic plus predstavuje čistič s aktívnym kyslíkom pre bielizeň, dom a záhradu. S efektívnym odstraňovačom škvŕn a pachov.Vyrobené EÚ..

4,99€

DR. Beckmann wc pena s aktívnym uhlím 3 x 100 g

DR. Beckmann wc pena s aktívnym uhlím 3 x 100 gDr. Beckmann WC pena s aktívnym uhlím dodá Vašej toalete intenzívnu čistotu. Samoaktivujúca pena odstraňuje nečistoty a zápachy, zanecháva žiarivú čistotu, hĺbkové pôsobenie s aktívnym..

3,99€

Duck Active Clean WC závesný čistič Fruitopia 38,6 g

Duck Active Clean WC závesný čistič Fruitopia Duck Active Clean Frutopia je závesný WC čistič , ktorý po každom spláchnutí zanechá misu vášho WC sviežu a čistú. Vaše WC  bude zbavené baktérií a nečistôt v priestore celej misy. Bonusom je príje..

1,19€

Duck Active Clean WC závesný čistič Jasmine Jump 38,6 g

Duck Active Clean WC závesný čistič Jasmine Jump Duck Active Clean Jasmine Jump je závesný WC čistič , ktorý po každom spláchnutí zanechá misu vášho WC sviežu a čistú. Vaše WC  bude zbavené baktérií a nečistôt v priestore celej misy. Bonusom j..

1,19€

Duck Active Clean WC závesný čistič Marine 38,6 g

Duck Active Clean WC závesný čistič Marine  Duck Active Clean Marine je závesný WC čistič , ktorý po každom spláchnutí zanechá misu vášho WC sviežu a čistú. Vaše WC  bude zbavené baktérií a nečistôt v priestore celej misy. Bonusom je príj..

1,19€

Duck Active Clean WC závesný čistič Pine 38,6 g

Duck Active Clean WC závesný čistič PineDuck Active Clean Pine je závesný WC čistič , ktorý po každom spláchnutí zanechá misu vášho WC sviežu a čistú. Vaše WC  bude zbavené baktérií a nečistôt v priestore celej misy. Bonusom je príjemná osviež..

1,19€

GREEN SHIELD čistiace obrúsky antibakteriálne 4in1 70 ks

Vlhčené obrúsky Green Shield Antibacterial Houshold je na používanie v domácnosti chytro odstraňujú mastnotu v kuchyni a v kúpelne, zanechávají svieži citronovou vôňu. Špeciálne vhlčené univerzálne obrúsky do celého domu 4 in 1 s citrónov..

1,80€

GREEN SHIELD čistiace obrúsky na jedálenské povrchy 70ks

Vlhčené obrúsky Green Shield Fodd Surface je na používanie v domácnosti a jedálni , chytro odstraňujú mastnotu. Špeciálne vhlčené univerzálne obrúskyu 4 in 1, ničia až 99,9 % baktérii Zničí E.colli, Listeria a Salmonellu.   N..

1,80€

Zobrazenie 1 až 24 z 78 (4 stránok)