Čistiace prostriedky

Alex renovátor nábytku 250 ml

Alex renovátor nábytku Alex Extra starostlivosť s prírodným výťažkom z dreva zaisťuje nábytku maximálnu starostlivosť, renováciu a ochranu, takže vyzerá ako nový. Neobsahuje rozpúšťadlá, takže je šetrný k povrchom. Alex Extra starostlivosť je najlepš..

2,89€

Coccolino aviváž Narcis 925 ml

Aviváž Coccolino s vôňou narcisu prináša ten pravý pocit jari. Narcis, jedna z prvých a najkrajších kvetín tohto ročného obdobia je obľúbená v mnohých krajinách na celom svete. Jeho žltá farba vo vás prebudí optimistickú náladu. Objem: 925 ml..

2,49€

Coccolino Blue Splash aviváž 1,8 L

COCCOLINO Blue Splash aviváž 72 praní 1,8L Coccolino aviváže obsahuje približne 9 000 000 000 parfumovaných kapsúl obsahujúcich parfém, ktorý sa prichytí na oblečenie, pohybom oblečenia kapsule postupne praskajú a uvoľňujú parfém, oblečenie tak zostá..

3,29€

Coccolino Creations Tiare Flower & Red Fruits aviváž 1, 68 L

COCCOLINO Creations Tiare Flower & Red Fruits aviváž 67 praní 1,68L Coccolino aviváže obsahuje približne 9 000 000 000 parfumovaných kapsúl obsahujúcich parfém, ktorý sa prichytí na oblečenie, pohybom oblečenia kapsule postupne praskajú a uvoľňuj..

3,49€

Coccolino Creations Water Lily & Pink Grapefruit aviváž 925ml

COCCOLINO Creations Water Lily & Pink Grapefruit aviváž 925ml = 37 pracích dávok. Nové zloženie aviváže Coccolino obsahuje parfumované mikrokapsule, ktoré postupne uvoľňujú intenzívnu a sviežu vôňu pri každom pohybe počas nosenia.Coccolino Creati..

2,49€

Coccolino Orange Rush aviváž 1,8 L

Koncentrovaný avivážny prípravok Coccolino Orange Rush pripravila spoločnosť Unilever pre všetkých milovníkov citrusových vôní. Medvedík Coccolino vám prináša aviváž s vyváženou, bohatou a intenzívnou vôňou, a to úplne v znamení ovocn..

3,29€

Coccolino Passion Flower aviváž 925 ml

Aviváž s okúzľujúcou vôňou mučenky a bergamotu ktorá pomáha zachovať pôvodnú štruktúru a pružnosť vlákien. Objem: 925 ml..

2,49€

Coccolino Purple orchid&Blueberries aviváž 925 ml

COCCOLINO Creations Purple Orchid & Blueberries aviváž 37 praní 925ml Coccolino aviváže obsahuje približne 9 000 000 000 parfumovaných kapsúl obsahujúcich parfém, ktorý sa prichytí na oblečenie, pohybom oblečenia kapsule postupne praskajú a uvoľň..

2,49€

Coccolino Sensitive aviváž 1,8 l

COCCOLINO Sensitive aviváž 72 praní 1,8L Coccolino aviváže obsahuje približne 9 000 000 000 parfumovaných kapsúl obsahujúcich parfém, ktorý sa prichytí na oblečenie, pohybom oblečenia kapsule postupne praskajú a uvoľňujú parfém, oblečenie tak zostáva..

3,29€

Coccolino Tiare Flower&Red fruits aviváž 925 ml

COCCOLINO Creations Tiare Flower & Red Fruits aviváž 37 praní 925ml Coccolino aviváže obsahuje približne 9 000 000 000 parfumovaných kapsúl obsahujúcich parfém, ktorý sa prichytí na oblečenie, pohybom oblečenia kapsule postupne praskajú a uvoľňuj..

2,49€

NOVINKA

Der Waschkönig obrúsky proti zafarbeniu bielizne 20 ks

Der Waschkönig obrúsky proti zafarbeniu bielizne Chráni vašu bielizeň aj ak ju nevhodne roztriedite podľa farieb. Zabraňuje prenosu farieb z oblečenia na oblečenie.Obsah: 20 ks.Vyrobené v EU.Foto je ilustračné...

2,49€

Der Waschkonig odstraňovač škvŕn 750 g Bieliaci

Práškové bielidlo nemeckej kvality. Aktívny kyslík dokonale vybieli zašednutú bielizeň. Zároveň je vysoko účinný pri odstraňovaní škvŕn od kávy, čaju, džúsu, vína, trávy, blata, ovocia, zeleniny, coly, atramentu atď. Vhodné pre biele prádlo. Ob..

3,99€

Dr. Beckmann OXY Magic plus 1kg

Odstraňovač škvŕn a viacúčelový čistič s extra bieliacou silou. Oxi Magic plus predstavuje čistič s aktívnym kyslíkom pre bielizeň, dom a záhradu. S efektívnym odstraňovačom škvŕn a pachov.Vyrobené EÚ..

7,99€

DR. Beckmann wc pena s aktívnym uhlím 3 x 100 g

DR. Beckmann wc pena s aktívnym uhlím 3 x 100 gDr. Beckmann WC pena s aktívnym uhlím dodá Vašej toalete intenzívnu čistotu. Samoaktivujúca pena odstraňuje nečistoty a zápachy, zanecháva žiarivú čistotu, hĺbkové pôsobenie s aktívnym..

5,99€

Dr. Beckmann žlčové mydlo 100 g.

Dr. Beckmann žlčové mydlo Dr. Beckmann žlčové mydlo, vďaka veľmi účinnému zloženiu proti škvrnám, odstraňuje množstvo dokonca aj odolných škvŕn zo všetkých textílií, čalúnení a kobercov. Je šetrné ku tkaninám a obsahuje prírodnú aloe vera.Objem..

1,99€

Duck Active Clean WC závesný čistič Fruitopia 38,6 g

Duck Active Clean WC závesný čistič Fruitopia Duck Active Clean Frutopia je závesný WC čistič , ktorý po každom spláchnutí zanechá misu vášho WC sviežu a čistú. Vaše WC  bude zbavené baktérií a nečistôt v priestore celej misy. Bonusom je príje..

1,19€

Duck Active Clean WC závesný čistič Jasmine Jump 38,6 g

Duck Active Clean WC závesný čistič Jasmine Jump Duck Active Clean Jasmine Jump je závesný WC čistič , ktorý po každom spláchnutí zanechá misu vášho WC sviežu a čistú. Vaše WC  bude zbavené baktérií a nečistôt v priestore celej misy. Bonusom j..

1,19€

Duck Active Clean WC závesný čistič Marine 38,6 g

Duck Active Clean WC závesný čistič Marine  Duck Active Clean Marine je závesný WC čistič , ktorý po každom spláchnutí zanechá misu vášho WC sviežu a čistú. Vaše WC  bude zbavené baktérií a nečistôt v priestore celej misy. Bonusom je príj..

1,19€

Duck Active Clean WC závesný čistič Pine 38,6 g

Duck Active Clean WC závesný čistič PineDuck Active Clean Pine je závesný WC čistič , ktorý po každom spláchnutí zanechá misu vášho WC sviežu a čistú. Vaše WC  bude zbavené baktérií a nečistôt v priestore celej misy. Bonusom je príjemná osviež..

1,19€

Duck Fresh Discs čistič WC Active Eukalyptus 36 ml

Duck Fresh Discs čistič WC Active Eukalyptus Duck Fresh Discs umožňuje ľahko udržať toaletnú misu čistú a sviežu. Stačí použiť aplikátor na razítko gélu na disk vo vnútri Vašej WC misy. Gél disk umiestnite na čisté a suché miesto vo WC mise ..

3,49€

Duck Fresh Discs čistič WC Marine náplň 2x36 ml

Duck Fresh Discs čistič WC Marine náplň Je jednoduchý,spoľahlivý prostriedok pre čistotu a vôňu vo vašej toalete. Aplikujte na vnútornú stenu WC misy. Vydrží cca 600 spláchnutí.Obsah: 72 ml - 2x36 mlVyrobené v EU.Foto je ilustračné. ..

3,49€

NOVINKA

Finish Osviežovač do umývačky riadu Citrón a Limetka 4 ml

Finish Osviežovač do umývačky riadu Citrón a LimetkaOsviežte svoju umývačku riadu príjemnou vôňou. Okamžitá sviežosť až na 60 umývacích ciklov.Objem: 4 ml.Vyrobené v EU.Foto je ilustračné. ..

2,75€

NOVINKA

Finish Osviežovač do umývačky riadu Fresh 4 ml

Finish Osviežovač do umývačky riadu FreshOsviežte svoju umývačku riadu príjemnou vôňou. Okamžitá sviežosť až na 60 umývacích ciklov.Objem: 4 ml.Vyrobené v EU.Foto je ilustračné. ..

2,75€

Fixinela na čistenie wc mís od vodného kameňa 85g

Fixinela na čistenie wc mís od vodného kameňaVysokoúčinný prípravok na čistenie WC mís od vodného kameňa.Obsah: 85g.Vyrobené v EU.Foto je ilustračné...

0,90€

Zobrazenie 1 až 24 z 83 (4 stránok)