Čistiace prostriedky

Alex antistatický čistič proti prachu na všetky povrchy 400 ml

Alex antistatický čistič proti prachu na všetky povrchy Umožňuje udržiavať všetky plochy čisté dlhšiu dobu, zabraňuje tak rýchlemu opätovnému usadzovaniu.Objem: 400 ml.Vyrobené v EU.Foto je ilustračné..

3,05€

NOVINKA

Alex antistatický renovátor nábytku Aloe Vera 375 ml

Alex antistatický renovátor nábytku Aloe Vera Renovátor nábytku je určený na drevený nábytok, ktorý ho dokonale čistí a chráni proti prachu. Obsahuje prírodný výťažok z dreva s aloe vera, ktorý zabraňuje starnutiu dreva či laminátu a dodáva mu či..

3,69€

NOVINKA

Alex antistatický renovátor nábytku Pomaranč 375 ml

Alex antistatický renovátor nábytku Pomaranč Renovátor nábytku je určený na drevený nábytok, ktorý ho dokonale čistí a chráni proti prachu. Obsahuje prírodný výťažok z dreva s aloe vera, ktorý zabraňuje starnutiu dreva či laminátu a dodáva mu čis..

3,69€

ALEX antistatický renovátor nábytku s vôňou limetky 400ml

ALEX antistatický renovátor nábytku s vôňou limetky Zabezpečuje starostlivosť  a renováciu potrebnú na zachovanie nábytku, takže vyzerá ako nový. Vďaka jeho antistatickým zložkám zanecháva nábytok čistejší dlhšiu dobu. Zabraňuje rýchlemu opätovn..

3,05€

ALEX Extra starostlivosť renovátor nábytku s vôňou lesa 400ml

ALEX Extra starostlivosť renovátor nábytku s vôňou lesa Chráni a obnovuje nábytok, takže vyzerá ako nový. Vďaka jeho exkuzívnemu zloženiu dodáva lesk a renovuje farbu a vzhľad nábytku.Objem: 400ml.Vyrobené v EU.Foto je ilustračné...

3,05€

Alex renovátor nábytku 250 ml

Alex renovátor nábytku Alex Extra starostlivosť s prírodným výťažkom z dreva zaisťuje nábytku maximálnu starostlivosť, renováciu a ochranu, takže vyzerá ako nový. Neobsahuje rozpúšťadlá, takže je šetrný k povrchom. Alex Extra starostlivosť je najlepš..

2,89€

NOVINKA

Alex univerzálny čistiaci prostriedok na všetky povrchy Kvetinový 1 l

Alex univerzálny čistiaci prostriedok na všetky povrchy Kvetinový Alex na všetky povrchy kombinuje čistiacu účinnosť produktov ALEX s prínosmi esenciálnych olejov a poskytuje tak starostlivosť a čistotu všetkým druhom podláh. Šetrné zloženie zaru..

2,70€

NOVINKA

Alex univerzálny čistiaci prostriedok na všetky povrchy Svieži Citrón 1 l

Alex univerzálny čistiaci prostriedok na všetky povrchy Svieži Citrón Alex na všetky povrchy kombinuje čistiacu účinnosť produktov ALEX s prínosmi esenciálnych olejov a poskytuje tak starostlivosť a čistotu všetkým druhom podláh. Šetrné zloženie ..

2,70€

NOVINKA

Alex univerzálny čistiaci prostriedok na všetky povrchy Svieži Vánok 1 l

Alex univerzálny čistiaci prostriedok na všetky povrchy Svieži Vánok Alex na všetky povrchy kombinuje čistiacu účinnosť produktov ALEX s prínosmi esenciálnych olejov a poskytuje tak starostlivosť a čistotu všetkým druhom podláh. Šetrné zloženie z..

2,70€

NOVINKA

Ambi Pur wc blok Fresh Water & Mint 55 ml

Ambi Pur wc blok Fresh Water & Mint So sviežosťou Ambi Pur Fresh Water & Mint 5in1 na prevoňanie vašej toalety a zložením proti tvorbe vodného kameňa, ktoré zvyšuje lesk a čistotu, Objem: 55 ml.Vyrobené v EU.Foto je ilustračné...

1,45€

NOVINKA

Ambi Pur wc blok Wild Rose & Pink Grapefruit 55 ml

Ambi Pur wc blok Wild Rose & Pink Grapefruit So sviežosťou Ambi Pur  na prevoňanie vašej toalety a zložením proti tvorbe vodného kameňa, ktoré zvyšuje lesk a čistotu, Objem: 55 ml.Vyrobené v EU.Foto je ilustračné...

1,45€

Aquella čistiace obrúsky na nábytok 24ks

Aquella čistiace obrúsky na nábytok Obsah: 24ks.Vyrobené v EU.Foto je ilustračné...

0,90€

Aquella vlhčené utierky Islak Havlu ružová orchidea 120 ks

Vlhčené utierky - ty vône: ružová orchidea Balenie obsahuje 120 ks..

1,45€

Aquella vlhčené utierky Islak Havlu Ružové a fiaľové kvety 120 ks

Vlhčené utierky - ty vône: ružové a fiaľové kvety Balenie obsahuje 120 ks..

1,45€

Aquella vlhčené utierky špeciálne pre mačky a psov 25 ks

Aquella vlhčené utierky špeciálne pre mačky a psov Jeho príjemná vôňa neutralizuje vôňu domácich miláčikov. Je bez chemikálií, takže nemôže poškodiť vaše malé zvieratko.Obsah: 25 ks.Vyroebné v EU.Foto je ilustračné...

0,80€

NOVINKA

Ariel Diamond Bright odstranovač škvrn color 500 g

Ariel Diamond Bright odstranovač škvrn color Odstraňuje škvrny a udržuje vašu farebnú bielizeň žiarivú, bez škvŕn a plnú farieb. Jeho zloženie obsahuje zložky, ktoré preniknú do škvrny hneď na prvýkrát a odstránia ju. Odstraňuje škvrny a zašednut..

3,90€

NOVINKA

Ariel Diamond Bright odstranovač škvrn white 500 g

Ariel Diamond Bright odstranovač škvrn whitePrášok na báze unikátnych ingrediencií, ktoré odstraňujú aj tú najodolnejšiu mastnotu a iné škvrny od jedla a nápojov. Prášok odstráni čerstvé škvrny aj zaschnuté. Ariel Fleckenentferner je možné použiť..

3,90€

Bonus špongiová utierka 3ks

Bonus špongiová utierka  Vyrobené z prírodnej celulózy a bavlny vystuženej špongie s vynikajúcou savosťou.Obsah: 3ks.Vyrobené v EU.Foto je ilustračné...

1,10€

NOVINKA

BREF Brilliant Gel All in 1 Alpine Lake 3 x 42 g

Objem:  3x 42 g.Vďaka svojmu All in 1 zloženiu so štyrmi funkciami udržuje tento WC blok vašu toaletu čistú s každým spláchnutím, zabraňuje usadzovaniu nových nečistôt, ponúka špeciálnu sviežosť a zanecháva dokonalý lesk. Vyrobené v EU.Foto ..

3,55€

NOVINKA

Bref Brilliant Gel All in 1 Arctic Ocean WC blok s vôňou oceánu 3 x 42 g

Objem:  3x 42 g.Vďaka svojmu All in 1 zloženiu so štyrmi funkciami udržuje tento WC blok vašu toaletu čistú s každým spláchnutím, zabraňuje usadzovaniu nových nečistôt, ponúka špeciálnu sviežosť a zanecháva dokonalý lesk. Vyrobené v EU.Foto ..

3,55€

NOVINKA

Bref Brilliant Gel All in 1 Spring Rain WC blok s vôňou jarného dažďa 3 x 42 g

Bref Brilliant Gel All in 1 Spring Rain WC blok s vôňou jarného dažďa Vďaka svojmu All in 1 zloženiu so štyrmi funkciami udržuje tento automatický WC čistič vašu toaletu čistú s každým spláchnutím, zabraňuje usadzovaniu nových nečistôt, ponúka šp..

3,55€

NOVINKA

Bref Brilliant Gel Magic Breeze, wc blok 3 x 42 g

Objem:  3x 42 g.Vďaka svojmu All in 1 zloženiu so štyrmi funkciami udržuje tento WC blok vašu toaletu čistú s každým spláchnutím, zabraňuje usadzovaniu nových nečistôt, ponúka špeciálnu sviežosť a zanecháva dokonalý lesk. Vyrobené v EU.Foto ..

3,55€

NOVINKA

Bref Color Aktiv tuhý WC blok Chlorine 50 g

Bref Color Aktiv tuhý WC blok Chlorine WC blok má zloženie so 4 funkciami: 1) Čistiaca pena čistí toaletu s každým spláchnutím. 2) Ochrana pred vodným kameňom zabraňuje tvorbe vodného kameňa v toalete. 3) Ochrana pred nečistotami zabraňuje ich ..

1,55€

NOVINKA

Bref Color Aktiv tuhý WC blok Flower 3 x 50 g

Bref Color Aktiv Flower tuhý WC blok WC blok má zloženie so 4 funkciami: 1) Čistiaca pena čistí toaletu s každým spláchnutím. 2) Ochrana pred vodným kameňom zabraňuje tvorbe vodného kameňa v toalete. 3) Ochrana pred nečistotami zabraňuje ich us..

3,25€

Zobrazenie 1 až 24 z 124 (6 stránok)