Čistiace prostriedky

NOVINKA

Alex antistatický čistič proti prachu na všetky povrchy 400 ml

Alex antistatický čistič proti prachu na všetky povrchy Umožňuje udržiavať všetky plochy čisté dlhšiu dobu, zabraňuje tak rýchlemu opätovnému usadzovaniu.Objem: 400 ml.Vyrobené v EU.Foto je ilustračné..

3,69€

NOVINKA

ALEX antistatický renovátor nábytku s vôňou limetky 400ml

ALEX antistatický renovátor nábytku s vôňou limetky Zabezpečuje starostlivosť  a renováciu potrebnú na zachovanie nábytku, takže vyzerá ako nový. Vďaka jeho antistatickým zložkám zanecháva nábytok čistejší dlhšiu dobu. Zabraňuje rýchlemu opätovn..

3,69€

NOVINKA

ALEX Extra starostlivosť renovátor nábytku s vôňou lesa 400ml

ALEX Extra starostlivosť renovátor nábytku s vôňou lesa Chráni a obnovuje nábytok, takže vyzerá ako nový. Vďaka jeho exkuzívnemu zloženiu dodáva lesk a renovuje farbu a vzhľad nábytku.Objem: 400ml.Vyrobené v EU.Foto je ilustračné...

3,69€

Alex renovátor nábytku 250 ml

Alex renovátor nábytku Alex Extra starostlivosť s prírodným výťažkom z dreva zaisťuje nábytku maximálnu starostlivosť, renováciu a ochranu, takže vyzerá ako nový. Neobsahuje rozpúšťadlá, takže je šetrný k povrchom. Alex Extra starostlivosť je najlepš..

2,89€

NOVINKA

Aquella čistiace obrúsky na nábytok 24ks

Aquella čistiace obrúsky na nábytok Obsah: 24ks.Vyrobené v EU.Foto je ilustračné...

0,90€

NOVINKA

Aquella vlhčené utierky špeciálne pre mačky a psov 25 ks

Aquella vlhčené utierky špeciálne pre mačky a psov Jeho príjemná vôňa neutralizuje vôňu domácich miláčikov. Je bez chemikálií, takže nemôže poškodiť vaše malé zvieratko.Obsah: 25 ks.Vyroebné v EU.Foto je ilustračné...

0,80€

NOVINKA

Bonus špongiová utierka 3ks

Bonus špongiová utierka  Vyrobené z prírodnej celulózy a bavlny vystuženej špongie s vynikajúcou savosťou.Obsah: 3ks.Vyrobené v EU.Foto je ilustračné...

1,10€

Der Waschkönig obrúsky proti zafarbeniu bielizne 20 ks

Der Waschkönig obrúsky proti zafarbeniu bielizne Chráni vašu bielizeň aj ak ju nevhodne roztriedite podľa farieb. Zabraňuje prenosu farieb z oblečenia na oblečenie.Obsah: 20 ks.Vyrobené v EU.Foto je ilustračné...

2,49€

Der Waschkonig odstraňovač škvŕn 750 g Bieliaci

Práškové bielidlo nemeckej kvality. Aktívny kyslík dokonale vybieli zašednutú bielizeň. Zároveň je vysoko účinný pri odstraňovaní škvŕn od kávy, čaju, džúsu, vína, trávy, blata, ovocia, zeleniny, coly, atramentu atď. Vhodné pre biele prádlo. Ob..

3,99€

NOVINKA

Der Waschkönig prášok na pranie - záclony a spodné prídlo 600 g

DER WASCHKÖNIG C.G. ZÁCLONY/SPODNÉ PRÁDLO- PRACÍ PRÁŠOK, nemecký veľmi efektívny prací prášok na záclony a biele prádlo.Účinne bieli a zabraňuje opätovnému ukladaniu nečistôt na vláknach tkaniny. Aktívne látky obsiahnuté v prášku prenikajú h..

2,75€

NOVINKA

Domestos Power5 Chlorine WC blok 55g

Domestos Power 5 pre hygienickú čistotu, vydrží až 300 spláchnutí! Rozvoňajte vašu toaletu dlhotrvajúcou sviežou vôňou oceánu vďaka tuhému WC bloku značky Domestos.Objem: 55g.Vyrobené v EU.Foto je ilustračné...

1,55€

NOVINKA

Domestos Power5 Fresh Explosion WC blok 55g

Domestos Power 5 pre hygienickú čistotu, vydrží až 300 spláchnutí! Rozvoňajte vašu toaletu dlhotrvajúcou sviežou vôňou oceánu vďaka tuhému WC bloku značky Domestos.Objem: 55g.Vyrobené v EU.Foto je ilustračné...

1,55€

NOVINKA

Domestos Power5 Ocean WC blok 55g

Domestos Power5 Ocean WC blok Domestos Power 5 pre hygienickú čistotu, vydrží až 300 spláchnutí! Rozvoňajte vašu toaletu dlhotrvajúcou sviežou vôňou oceánu vďaka tuhému WC bloku značky Domestos.Objem: 55g.Vyrobené v EU.Foto je ilustračné...

1,55€

NOVINKA

Domestos Power5 Pink Magnolia WC blok 55g

Domestos Power 5 pre hygienickú čistotu, vydrží až 300 spláchnutí! Rozvoňajte vašu toaletu dlhotrvajúcou sviežou vôňou oceánu vďaka tuhému WC bloku značky Domestos.Objem: 55g.Vyrobené v EU.Foto je ilustračné...

1,55€

NOVINKA

Dr. Beckmann hygienický čistič chladničiek 250 ml

Dr. Beckmann hygienický čistič chladničiek Dr. Beckmann čistič zaisťuje hygienickú a dôkladnú čistotu v chladničkách, chladiacich taškách a je možné ho použiť aj pre mikrovlnné rúry a pracovné povrchy. Neutralizuje pachy, je bezpečný pre potravin..

3,50€

NOVINKA

Dr. Beckmann intenzívny odvápňovač 250 ml

Dr Beckmann intenzívny odvápňovač Pravidelným čistením s Dr. Beckmann intenzívnym odvápňovačom môžete týmto funkčným poruchám v zariadeniach predchádzať. Dr. Beckmann intenzívny odvápňovač rozpustí vodný kameň 2x tak rýchlejšie ako bežné tekut..

3,80€

NOVINKA

Dr. Beckmann ostraňovač škvŕn na čalúnenie 400 ml

Dr. Beckmann ostraňovač škvŕn na čalúnenie Na odstraňovanie škvŕn a zápachu na pohovkách, autosedačkách, matracoch, kočíkoch a mnoho ďalších.Objem: 400 ml.Vyrobené v EU.Foto je ilustračné...

7,00€

Dr. Beckmann OXY Magic plus 1kg

Odstraňovač škvŕn a viacúčelový čistič s extra bieliacou silou. Oxi Magic plus predstavuje čistič s aktívnym kyslíkom pre bielizeň, dom a záhradu. S efektívnym odstraňovačom škvŕn a pachov.Vyrobené EÚ..

7,99€

DR. Beckmann wc pena s aktívnym uhlím 3 x 100 g

DR. Beckmann wc pena s aktívnym uhlím 3 x 100 gDr. Beckmann WC pena s aktívnym uhlím dodá Vašej toalete intenzívnu čistotu. Samoaktivujúca pena odstraňuje nečistoty a zápachy, zanecháva žiarivú čistotu, hĺbkové pôsobenie s aktívnym..

5,99€

Dr. Beckmann žlčové mydlo 100 g.

Dr. Beckmann žlčové mydlo Dr. Beckmann žlčové mydlo, vďaka veľmi účinnému zloženiu proti škvrnám, odstraňuje množstvo dokonca aj odolných škvŕn zo všetkých textílií, čalúnení a kobercov. Je šetrné ku tkaninám a obsahuje prírodnú aloe vera.Objem..

1,99€

Duck Active Clean WC závesný čistič Fruitopia 38,6 g

Duck Active Clean WC závesný čistič Fruitopia Duck Active Clean Frutopia je závesný WC čistič , ktorý po každom spláchnutí zanechá misu vášho WC sviežu a čistú. Vaše WC  bude zbavené baktérií a nečistôt v priestore celej misy. Bonusom je príje..

1,19€

Duck Active Clean WC závesný čistič Jasmine Jump 38,6 g

Duck Active Clean WC závesný čistič Jasmine Jump Duck Active Clean Jasmine Jump je závesný WC čistič , ktorý po každom spláchnutí zanechá misu vášho WC sviežu a čistú. Vaše WC  bude zbavené baktérií a nečistôt v priestore celej misy. Bonusom j..

1,19€

Duck Active Clean WC závesný čistič Marine 38,6 g

Duck Active Clean WC závesný čistič Marine  Duck Active Clean Marine je závesný WC čistič , ktorý po každom spláchnutí zanechá misu vášho WC sviežu a čistú. Vaše WC  bude zbavené baktérií a nečistôt v priestore celej misy. Bonusom je príj..

1,19€

Duck Active Clean WC závesný čistič Pine 38,6 g

Duck Active Clean WC závesný čistič PineDuck Active Clean Pine je závesný WC čistič , ktorý po každom spláchnutí zanechá misu vášho WC sviežu a čistú. Vaše WC  bude zbavené baktérií a nečistôt v priestore celej misy. Bonusom je príjemná osviež..

1,19€

Zobrazenie 1 až 24 z 81 (4 stránok)