Drogéria

Rexona deo stress control 150ml

Dámsky antiperspirant 150ml Rexona Stress control s jemnou vôňou zanecháva dlhodobý pocit sviežosti a zároveň chráni pred potom. Neutralizuje telesný zápach. Svieža vôňa prebudí vaše zmysly.Vyrobené v EÚ..

2,29€

NOVINKA

Air Wick vonné tyčinky Essential Oils Jantárová Ruža 30 ml

Air Wick vonné tyčinky Essential Oils Jantárová Ruža Pocíťte blaženosť zimy z pohodlia krbu. Jemná vôňa sladkého vanilkového chai je zabalená do príjemného santalového dreva. Táto vôňa Vás obklopí radostným teplom. Vytvorte si doma príjemnú atmosféru..

3,80€

NOVINKA

Air Wick vonné tyčinky Essential Oils Varené Víno 30 ml

Air Wick vonné tyčinky Essential Oils Varené Víno Sviatočná klasika plná arómy vareného vína a sladkých bobúľ v bohatej zmesi so škoricou a klinčekmi. Ideálne pre vytvorenie  príjemného vrelého prostredia na chladné zimné noci. 30 mlVyrobené v E..

3,80€

NOVINKA

Air Wick vonné tyčinky Life Scents melón, vanilka a biele kvety 30 ml

Air Wick vonné tyčinky Life Scents melón, vanilka a biele kvetyVneste si domov  radostné leto  s touto hravou a príjemnou vôňou, ktorá kombinuje čerstvé  biele kvety, sladký melón a jemné tóny vanilky.30 mlVyrobené v Eu..

3,80€

NOVINKA

Air Wick vonné tyčinky Life Scents Prádlo vo vánku 30 ml

Air Wick vonné tyčinky Life Scents Prádlo vo vánku Vneste si domov radosť s touto hravou a príjemnou vôňou, ktorá kombinuje zelené jablko a čerstvý vzduch.30 mlVyrobené v Eu...

3,80€

NOVINKA

Air Wick vonné tyčinky Life Scents Tyrkysová lagúna 30 ml

Vneste si domov tyrkysovú lagúnu s touto príjemnou vôňou, ktorá kombinuje naplavené drevo, morskú triešť a teplý vánok.Air Wick vonné tyčinky využívajú prírodné ratanové steblá na jemné uvoľňovanie nádherných vôní. Vytvorte si doma príjemnú atmosféru..

3,80€

NOVINKA

Air Wick vonné tyčinky Pure Svieži Vánok 25 ml

Air Wick vonné tyčinky Pure Svieži Vánok Air Wick Pure vonné tyčinky neutralizujú pachy a súčasne poskytujú úžasný zážitok z vône, pri ktorom si každý deň užijete svoju obľúbenú vôňu. Rozvoňajte si domácnosť s osviežujúcou vôňou jarného vánku.25 mlVy..

3,80€

NOVINKA

Air Wick vonné tyčinky Vzácny Hodváb a Orchidey z Orientu 25 ml

Air Wick vonné tyčinky - Vzácny Hodváb a Orchidey z Orientu Air Wick vonné tyčinky využívajú prírodné ratanové steblá na jemné uvoľňovanie nádherných vôní. Vytvorte si doma príjemnú atmosféru pomocou jeho prírodných vôní a elegantného dizajnu.25 mlVy..

3,80€

Alpa Masážny krém 40 g

Alpa francovkový masážny krémKrém s vysokým obsahom minerálneho oleja vytvára na povrchu pokožky klzký film, ktorý zaručuje možnosť dlhodobej športovej masáže. Prináša okamžitý a dlhodobý pocit uvoľnenia a osvieženia. Pomáha udržať telesnú a duše..

1,25€

Alpecin šampón s kofeínom C1 250 ML

Alpecin šampón s kofeínom C1Alpecin šampón s kofeínom C1 stimuluje a posilňuje vlasové korienky, povzbudzuje rast vlasov, predlžuje ich rastovú fázu a urýchľuje ich samotný rast. Preukázateľne pomáha predchádzať dedične podmienenému vypadávaniu..

7,69€

Alpecin šampón s kofeínom HYBRID 250 ML

Alpecin šampón s kofeínom HYBRIDAlpecin šampón s kofeínom HYBRID je vytvorený pre suchú a citlivú pokožku hlavy. Špeciálna hybridná technológia pôsobí proti príznakom lupín a svrbeniu. Šampón posilňuje vlasové korienky a zabraňuje dedičnému vyp..

7,69€

Alpecin šampón s kofeínom SPORT CTX 250 ML

Alpecin šampón s kofeínom SPORT CTXKofeínový šampón je vhodný pre fyzicky aktívnych mužov, ktorí pri športe idú na hranicu svojich možností. Vďaka špeciálnej kombinácii aktívnych prísad - kofeínu, taurínu a mikroživín (biotin, zinok, horčík ..

7,69€

Always Classic Normal 10 kusov

Menštruačné vložky Always Classic Normal so systémom InstantDry absorbujú tekutinu za pár sekúnd. Systém uzamkne tekutinu vo vnútri a poskytne 100 % ochranu. Menštruačné vložky Always Classic Normal majú technológiu na neutralizác..

1,50€

Always Classic Standard 10 ks

Menštruačné vložky Always Classic Standard so systémom InstantDry absorbujú tekutinu za pár sekúnd. Systém uzamkne tekutinu vo vnútri a poskytne 100 % ochranu. Menštruačné vložky Always Classic Standard majú technológiu na neutral..

1,50€

Always Ultra Night menštruačné vložky s krídelkami (Veľkosť 3) 7 ks

Hygienické vložky Always Ultra Night (veľkosť 3) so systémom InstantDry absorbujú tekutinu za pár sekúnd a uzamknú ju vo vnútri, vďaka čomu vám budú poskytovať 100 % ochranu. Odporúčané na používanie cez deň aj v noci. Menštruačné vložky Always Ultra..

1,50€

Always Ultra Super menštruačné vložky s krídelkami (Veľkosť 2) 8 ks

Menštruačné vložky Always Ultra Super (veľkosť 2) so systémom InstantDry absorbujú tekutinu za pár sekúnd. Systém uzamkne tekutinu vo vnútri a poskytne 100 % ochranu. Menštruačné vložky Always Ultra majú technológiu na neutralizáciu zápachu, kto..

1,50€

AQUELLA ANTIBACTERIÁLNE VLHČENÉ UTIERKY 80 KS

Aquella Antibacteriálne vlhčené utierky 80 ks na ruky Vyrobené: Turecko Alkohol, Parben FREEDermatologicky testované..

2,49€

AQUELLA DETSKÉ VLHČENÉ OBRÚSKY 120 KS

Vlhčené utierky sú mäkké a pružné bez obsahu alkoholu, s príjemnou vôňou .Odstraňujú nečistoty a pritom zvlhčujú a jemne ošetrujú pokožku,vďaka pridanému hydratačnému krému.Dodávajú sa v praktickom vyklápacom zásobníku.V balení 120 ks..

1,30€

AQUELLA DETSKÉ VLHČENÉ OBRÚSKY 90 KS

Vlhčené utierky sú mäkké a pružné bez obsahu alkoholu, s príjemnou vôňou s Vitamínom E .Odstraňujú nečistoty a pritom zvlhčujú a jemne ošetrujú pokožku,vďaka pridanému hydratačnému krému.Dodávajú sa v praktickom vyklápacom zásobníku.V balení 90 ks..

0,99€

Aquella Lemon Antibakteriálne vlhčené utierky 15ks

Antibakteriálne navlhčené utierky nedráždia, sú jemné k pokožke. S vôňou citróna, udržuje Vašu pokožku jemnú.Vyrobené v Turecku.15 ks v balení..

0,40€

Aquella Menthol Antibakteriálne vlhčené utierky 15ks

Antibakteriálne navlhčené utierky nedráždia, sú jemné k pokožke. S vôňou mentolu, udržuje Vašu pokožku jemnú.Vyrobené v Turecku.15 ks v balení..

0,40€

Aquella vatové bezpečnostné tyčinky 60 ks

Detské vatové bezpečnostné tyčinky zabezpečujú hygienu uší vášho dieťatka a svojim bezpečným dizajnom vám umožnia čistiť, tak, aby nedošlo ku poškodeniu zvukovodu. Balenie obsahuje 60 kusov.Vyrobené v EUFOTO ILUSTRAČNÉ ..

0,40€

AT HAND DEZINFEKČNÝ SPRAY BEZOPLACHOVÝ 30 ML

Vysoko účinný dezinfekčný prostriedok pre osobnú hygienu. Zabíja počas kontaktu s patogénnymi mikroorganizmami, a tým bráni rozvoju a šíreniu infekcií a chorôb. Dezinfikuje ruky .Odstraňuje baktérie a plieseň.Obsahuje etilalkohol ..

3,99€

Baba sprchový gél 400 ml magnólia

400 ml jemná starostlivosť pre celú rodinu.Vyrobené v EÚ..

2,19€

Zobrazenie 1 až 24 z 307 (13 stránok)