Doprava a platba


Vyberte spôsob doručovania

1. Slovenská pošta - EXPRES KURIÉR, doručenie na adresu, t.j. domov alebo do firmy, ako uvediete v objednávke. Ak Vás kuriér nenašiel na adrese, uložíme balík na pošte. V SMS nájdete telef. číslo a máte možnosť požiadať o opakované doručenie.
4,60 € s DPH
2. Slovenská pošta/Balíkobox - doručenie na poštu alebo do balíkoboxu, tovar Vám bude doručený do druhého dňa na najbližšiu poštu podľa PSČ, ktoré uvediete v objednávke.
4,15 € s DPH
3. GLS kuriér do zahraničia - Česká republika / Maďarsko
12 € s DPH

Manipulačný poplatok za dobierku

1 € s DPH

Balíky s váhou väčšou ako 3 kg (vrátane) majú individuálnu cenu za dopravu! (Podľa cenníka Slovenskej pošty)


Možnosti platby

  • Dobierka ( +1 € ) - Najčastejší spôsob platby. Peniaze za tovar zaplatíte až pri prevzatí tovaru na Slovenskej Pošte, kuriérovi GLS. Platba je možná len v hotovosti. 
  • Platba vopred na účet – (Automatická odpoveď zaslaná po objednaní neslúži ako daňový doklad! Preto Vás žiadame počkať na vygenerovanie faktúry!)
    Po prijatí Vašej objednávky Vám zašleme mailom faktúru ako daňový doklad s prideleným variabilným symbolom. Za tovar zaplatíte vopred na náš bankový účet vedený vo VÚB.

Pri odbere nad 150€ je poštovné ZDARMA

Skontrolujte prosím, pri preberaní stav obalu zásielok, predovšetkým či nie je akýmkoľvek spôsobom porušená, prelepená, odtrhnutá, mechanicky poškodená.

V prípade akýchkoľvek pochybností odmietnite zásielku prevziať a ihneď nás informujte, aby sme sa dohodli na ďalšom postupe.
Pokiaľ zásielku prevezmete a zistíte poškodenie alebo stratu obsahu neskôr, nemôžeme už vstúpiť do prípadného reklamačného konania medzi Vami a doručovateľskou spoločnosťou. Na neskoršie reklamácie nemôžeme brať ohľad.