Air Wick


NOVINKA

Air Wick vonné tyčinky Essential Oils Jantárová Ruža 30 ml

Air Wick vonné tyčinky Essential Oils Jantárová Ruža Pocíťte blaženosť zimy z pohodlia krbu. Jemná vôňa sladkého vanilkového chai je zabalená do príjemného santalového dreva. Táto vôňa Vás obklopí radostným teplom. Vytvorte si doma príjemnú atmosféru..

3,80€

NOVINKA

Air Wick vonné tyčinky Essential Oils Varené Víno 30 ml

Air Wick vonné tyčinky Essential Oils Varené Víno Sviatočná klasika plná arómy vareného vína a sladkých bobúľ v bohatej zmesi so škoricou a klinčekmi. Ideálne pre vytvorenie  príjemného vrelého prostredia na chladné zimné noci. 30 mlVyrobené v E..

3,80€

NOVINKA

Air Wick vonné tyčinky Life Scents melón, vanilka a biele kvety 30 ml

Air Wick vonné tyčinky Life Scents melón, vanilka a biele kvetyVneste si domov  radostné leto  s touto hravou a príjemnou vôňou, ktorá kombinuje čerstvé  biele kvety, sladký melón a jemné tóny vanilky.30 mlVyrobené v Eu..

3,80€

NOVINKA

Air Wick vonné tyčinky Life Scents Prádlo vo vánku 30 ml

Air Wick vonné tyčinky Life Scents Prádlo vo vánku Vneste si domov radosť s touto hravou a príjemnou vôňou, ktorá kombinuje zelené jablko a čerstvý vzduch.30 mlVyrobené v Eu...

3,80€

NOVINKA

Air Wick vonné tyčinky Life Scents Tyrkysová lagúna 30 ml

Vneste si domov tyrkysovú lagúnu s touto príjemnou vôňou, ktorá kombinuje naplavené drevo, morskú triešť a teplý vánok.Air Wick vonné tyčinky využívajú prírodné ratanové steblá na jemné uvoľňovanie nádherných vôní. Vytvorte si doma príjemnú atmosféru..

3,80€

NOVINKA

Air Wick vonné tyčinky Pure Svieži Vánok 25 ml

Air Wick vonné tyčinky Pure Svieži Vánok Air Wick Pure vonné tyčinky neutralizujú pachy a súčasne poskytujú úžasný zážitok z vône, pri ktorom si každý deň užijete svoju obľúbenú vôňu. Rozvoňajte si domácnosť s osviežujúcou vôňou jarného vánku.25 mlVy..

3,80€

NOVINKA

Air Wick vonné tyčinky Vzácny Hodváb a Orchidey z Orientu 25 ml

Air Wick vonné tyčinky - Vzácny Hodváb a Orchidey z Orientu Air Wick vonné tyčinky využívajú prírodné ratanové steblá na jemné uvoľňovanie nádherných vôní. Vytvorte si doma príjemnú atmosféru pomocou jeho prírodných vôní a elegantného dizajnu.25 mlVy..

3,80€

Zobrazenie 1 až 7 z 7 (1 stránok)