Aquella


AQUELLA ANTIBACTERIÁLNE VLHČENÉ UTIERKY 80 KS

Aquella Antibacteriálne vlhčené utierky 80 ks na ruky Vyrobené: Turecko Alkohol, Parben FREEDermatologicky testované..

2,49€

AQUELLA DETSKÉ VLHČENÉ OBRÚSKY 120 KS

Vlhčené utierky sú mäkké a pružné bez obsahu alkoholu, s príjemnou vôňou .Odstraňujú nečistoty a pritom zvlhčujú a jemne ošetrujú pokožku,vďaka pridanému hydratačnému krému.Dodávajú sa v praktickom vyklápacom zásobníku.V balení 120 ks..

1,30€

AQUELLA DETSKÉ VLHČENÉ OBRÚSKY 90 KS

Vlhčené utierky sú mäkké a pružné bez obsahu alkoholu, s príjemnou vôňou s Vitamínom E .Odstraňujú nečistoty a pritom zvlhčujú a jemne ošetrujú pokožku,vďaka pridanému hydratačnému krému.Dodávajú sa v praktickom vyklápacom zásobníku.V balení 90 ks..

0,99€

Aquella Lemon Antibakteriálne vlhčené utierky 15ks

Antibakteriálne navlhčené utierky nedráždia, sú jemné k pokožke. S vôňou citróna, udržuje Vašu pokožku jemnú.Vyrobené v Turecku.15 ks v balení..

0,40€

Aquella Menthol Antibakteriálne vlhčené utierky 15ks

Antibakteriálne navlhčené utierky nedráždia, sú jemné k pokožke. S vôňou mentolu, udržuje Vašu pokožku jemnú.Vyrobené v Turecku.15 ks v balení..

0,40€

Aquella vatové bezpečnostné tyčinky 60 ks

Detské vatové bezpečnostné tyčinky zabezpečujú hygienu uší vášho dieťatka a svojim bezpečným dizajnom vám umožnia čistiť, tak, aby nedošlo ku poškodeniu zvukovodu. Balenie obsahuje 60 kusov.Vyrobené v EUFOTO ILUSTRAČNÉ ..

0,40€

Odličovacie tampóny Aquella 120 ks

Kozmetické odličovacie tampóny vyrobené zo 100% bavlny boli vytvorené pre tie najnáročnejšie ženy. Hrubý, ale napriek tomu veľmi jemný tampón môže byť použitý na odstránenie make-upu. Nezanechávajú na tvári vlákna a ich mäkké okraje nedráždia po..

0,99€

Zobrazenie 1 až 7 z 7 (1 stránok)