Bolton manitoba s.p.a Italy


Borotalco Active Citrus & Lime dezodorant v spreji 150 ml

Borotalco Active Citrus & Lime dezodorant v spreji Dezodorant Borotalco chráni pred nepríjemným zápachom a zaisťuje dlhodobý pocit  sviežosti.Objem: 150 ml.Vyrobené v EU.Foto je ilustračné. ..

3,70€

Borotalco Active Mandarin & Neroli dezodorant v spreji 150 ml

Borotalco Active Mandarin & Neroli dezodorant v spreji Dezodorant Borotalco chráni pred nepríjemným zápachom a zaisťuje dlhodobý pocit  sviežosti.Objem: 150 ml.Vyrobené v EU.Foto je ilustračné. ..

3,70€

Borotalco Fresh dezodorant v spreji 150 ml

Borotalco Fresh dezodorant v spreji Dezodorant Borotalco chráni pred nepríjemným zápachom a zaisťuje dlhodobý pocit  sviežosti.Objem: 150 ml.Vyrobené v EU.Foto je ilustračné. ..

3,70€

Borotalco Intensive 72 H dezodorant v spreji 150 ml

Borotalco Intensive 72 H  dezodorant v spreji Dezodorant Borotalco chráni pred nepríjemným zápachom a zaisťuje dlhodobý pocit  sviežosti.Objem: 150 ml.Vyrobené v EU.Foto je ilustračné. ..

3,70€

Borotalco Invisible dezodorant v spreji 150 ml

Borotalco Invisible  dezodorant v spreji Dezodorant Borotalco chráni pred nepríjemným zápachom a zaisťuje dlhodobý pocit  sviežosti.Objem: 150 ml.Vyrobené v EU.Foto je ilustračné. ..

3,70€

Borotalco Invisible tuhý deodorant 40 ml

Borotalco Invisible tuhý deodorant so zložením proti tvorbe škvŕn.Antiperspirant dezodorant so 48 hodinovou účinnosťou. Chráni pred nepríjemným zápachom, zanecháva pokožku príjemne suchú a hydratovanú.Dermatologicky testované.Vyrobené v EU.Objem:..

3,60€

Borotalco Original dezodorant v spreji 150 ml

Borotalco Original dezodorant v spreji Dezodorant Borotalco chráni pred nepríjemným zápachom a zaisťuje dlhodobý pocit  sviežosti.Objem: 150 ml.Vyrobené v EU.Foto je ilustračné. ..

3,70€

Borotalco Original tuhý deodorant 40 ml

Borotalco Original tuhý deodorantAntiperspirant dezodorant so 48 hodinovou účinnosťou. Chráni pred nepríjemným zápachom, zanecháva pokožku príjemne suchú a hydratovanú.Dermatologicky testované.Vyrobené v EU.Objem: 40 mlFoto je ilustračné...

3,60€

Borotalco Sea Salt Fresh dezodorant v spreji 150 ml

Borotalco Sea Salt Fresh dezodorant v spreji Dezodorant Borotalco chráni pred nepríjemným zápachom a zaisťuje dlhodobý pocit  sviežosti.Objem: 150 ml.Vyrobené v EU.Foto je ilustračné. ..

3,70€

Borotalco Zero dezodorant v spreji 150 ml

Borotalco Zero dezodorant v spreji Dezodorant Borotalco chráni pred nepríjemným zápachom a zaisťuje dlhodobý pocit  sviežosti.Objem: 150 ml.Vyrobené v EU.Foto je ilustračné. ..

3,70€

Zobrazenie 1 až 10 z 10 (1 stránok)