DKNY


DKNY Be Delicious 100 ml EDP WOMAN

Dámska parfémovaná voda Ochutnajte život v štýle New Yorku.  Pozdvihne vám náladu, vyčarí úsmev na tvári a zvedie k flirtovaniu.   Zloženie: Hlava: grapefruit, magnólia, uhorka Srdce: ja..

50,05€

DKNY Be Delicious 50 ml EDP WOMAN

Dámska parfémovaná voda Ochutnajte život v štýle New Yorku.  Pozdvihne vám náladu, vyčarí úsmev na tvári a zvedie k flirtovaniu.   Zloženie: Hlava: grapefruit, magnólia, uhorka Srdce: ja..

39,05€

DKNY Be Delicious Fresh Blossom 100 ml EDP WOMAN

Parfémovaná dámska voda Flakón je v tvare obľúbeného jabĺčka so strieborným uzáverom a vo svetlo ružovej farbe pripomínajúcej kvet jablone. Hlava: jablko, svetlé drevá Srdce: konvalinky,  jazmín, ruža Z..

40,15€

DKNY Be Delicious Fresh Blossom 50 ml EDP WOMAN

Parfémovaná dámska voda Flakón je v tvare obľúbeného jabĺčka so strieborným uzáverom a vo svetlo ružovej farbe pripomínajúcej kvet jablone.   Zloženie: Hlava: jablko, svetlé drevá Srdce: konv..

29,00€

DKNY Be Delicious Fresh Blossom 50 ml EDP WOMAN TESTER

Parfémovaná dámska voda, tester Flakón je v tvare obľúbeného jabĺčka so strieborným uzáverom a vo svetlo ružovej farbe pripomínajúcej kvet jablone.   Zloženie: Hlava: jablko, svetlé drevá Srdce..

26,00€

DKNY Be Delicious Night 50 ml EDP WOMAN

Dámska parfémovaná voda DKNY Delicious Night je doa nočného mesta, kde sa zábava nikdy nekončí.  Ak milujete vôňu černíc je to parfum pre vás. Navoňajte sa a vyrazte do ulíc v štýle Donny Karan objavovať mesto.  ..

24,49€

DKNY Be Tempted 100 ml EDP WOMAN TESTER

Dámska parfémovaná voda, TESTER DKNY Be Tempted predstavuje šťavnaté a lákavé červené jablko. Je koncipovaná ako svetlá, vzrušujúce a lákavá večerné vôňa orientálneho-gurmánskeho charakteru. Otvára šťavnaté a opojné tóny čiernych ríb..

31,05€

DKNY Be Tempted 50 ml EDP WOMAN

Dámska parfémovaná voda DKNY Be Tempted predstavuje šťavnaté a lákavé červené jablko. Je koncipovaná ako svetlá, vzrušujúce a lákavá večerné vôňa orientálneho-gurmánskeho charakteru. Otvára šťavnaté a opojné tóny čiernych ríbezlí, ci..

35,10€

DKNY Golden Delicious 100 ml EDP WOMAN TESTER

Dámska parfémovaná voda, tester Hlava vône je jablko Golden delices spolu s kvetmi pomarančovníka a slivkami Mirabelle. Vôňu uzatvárajú tóny hrejivého pižma, zmyselného santalového a teakového dreva. &nbs..

25,00€

DKNY Men 100 ml EDT TESTER

Pánska toaletná voda, tester Vôňa DKNY Men 2009 je vyjadrením mestského strážca. Zloženie ovocia , byliniek s harmonizujúcou sviežosťou zmiešané so zmyselnosťou exotických driev vyjadruje charizmu každého muža.   ..

31,00€

DKNY MY NY 100 ml EDP WOMAN

Dámska parfémovaná voda DKNY My Ny je svieža kvetinová vôňa pre ženy, ktorá vyjadruje súčasného mestského ducha. Originálne flakón zo skla a kovu je vytvorený v tvare srdca a jeho vrchná časť znázorňuje mrakodrapy a ulice milujúceho dynamickéh..

31,50€

DKNY MY NY 100 ml EDP WOMAN TESTER

Dámska parfémovaná voda, tester DKNY My Ny je svieža kvetinová vôňa pre ženy, ktorá vyjadruje súčasného mestského ducha. Originálne flakón zo skla a kovu je vytvorený v tvare srdca a jeho vrchná časť znázorňuje mrakodrapy a ulice milujúceho dy..

27,95€

DKNY MY NY 50 ml EDP WOMAN

Dámska parfémovaná voda DKNY My Ny je svieža kvetinová vôňa pre ženy, ktorá vyjadruje súčasného mestského ducha. Originálne flakón zo skla a kovu je vytvorený v tvare srdca a jeho vrchná časť znázorňuje mrakodrapy a ulice milujúceho dynamickéh..

25,80€

DKNY Pure 100 ml EDP WOMAN

Dámska parfémovaná voda DKNY Pure je novinkou pre rok 2010. Podľa názvu je to čistá vôňa, ktorá vám prinesie pôžitok a pocit relaxácie každý deň.   Zloženie: Hlava: lotosový kvet , o..

39,90€

DKNY Red Delicious Men 100 ml EDT

Pánska toaletná voda Provokatívni kokteil namixovaný z africkej kávy,  jablčného likéru a streku vanilkovej vodky dáva vôni mohutnú energiu. Mužská charizma kvetov a orchidey chladí osviežujúci ozón, zatiaľ čo santalo..

50,00€

DKNY Red Delicious Men 100 ml EDT TESTER

Pánska toaletná voda, tester Provokatívni kokteil namixovaný z africkej kávy,  jablčného likéru a streku vanilkovej vodky dáva vôni mohutnú energiu. Mužská charizma kvetov a orchidey chladí osviežujúci ozón, zatiaľ čo..

43,00€

DKNY Woman Energizing 100 ml EDP

Dámska parfémovaná voda Parfémová voda DKNY je  svieža, korenistá vôňa s kvetinovým nádychom orchidey a narcisu. Je určená pre denné nosenie.   Zloženie: Hlava: narcis, pomaranč, orchidea ..

54,50€

DKNY Woman Energizing 50 ml EDP

Dámska parfémovaná voda Parfémová voda DKNY je  svieža, korenistá vôňa s kvetinovým nádychom orchidey a narcisu. Je určená pre denné nosenie.   Zloženie: Hlava: narcis, pomaranč, orchidea Srdce:le..

37,10€

DKNY Woman Energizing 50 ml EDP TESTER

Dámska parfémovaná voda, tester Parfémová voda DKNY je  svieža, korenistá vôňa s kvetinovým nádychom orchidey a narcisu. Je určená pre denné nosenie.   Zloženie: Hlava: narcis, pomaranč, orchid..

33,10€

DKNY Woman Energizing SET

Darčekový set, obsahuje: 50ml EDP+150ml BL Parfémová voda DKNY je  svieža, korenistá vôňa s kvetinovým nádychom orchidey a narcisu. Je určená pre denné nosenie. Foto je ilustračné! Môže mať inú krabicu!  ..

62,50€

DKNY Woman Summer 100 ml EDT TESTER

Donna Karan New York predstavuje limitovanú letnú dámsku vôňu na 2012. TESTER Zvodný základ tvorí santalové drevo a pižmo.   Zloženie: Hlava: mučenka, pomelo Srdce: jazmín, magnólia Zákl..

34,00€

Zobrazenie 1 až 21 z 21 (1 stránok)