DKNY


DKNY Be Delicious 100 ml EDP WOMAN

Dámska parfémovaná voda Ochutnajte život v štýle New Yorku.  Pozdvihne vám náladu, vyčarí úsmev na tvári a zvedie k flirtovaniu.   Zloženie: Hlava: grapefruit, magnólia, uhorka Srdce: ja..

53,00€

DKNY Be Delicious 100 ml EDP WOMAN TESTER

Dámska toaletná voda, tester Ochutnajte život v štýle New Yorku.  Pozdvihne vám náladu, vyčarí úsmev na tvári a zvedie k flirtovaniu.   Zloženie: Hlava: grapefruit, magnólia, uhorka Srdce:..

51,00€

DKNY Be Delicious 50 ml EDP WOMAN

Dámska parfémovaná voda Ochutnajte život v štýle New Yorku.  Pozdvihne vám náladu, vyčarí úsmev na tvári a zvedie k flirtovaniu.   Zloženie: Hlava: grapefruit, magnólia, uhorka Srdce: ja..

32,00€

DKNY Be Delicious Fresh Blossom 100 ml EDP WOMAN

Parfémovaná dámska voda Flakón je v tvare obľúbeného jabĺčka so strieborným uzáverom a vo svetlo ružovej farbe pripomínajúcej kvet jablone. Hlava: jablko, svetlé drevá Srdce: konvalinky,  jazmín, ruža Z..

39,00€

DKNY Be Delicious Fresh Blossom 50 ml EDP WOMAN

Parfémovaná dámska voda Flakón je v tvare obľúbeného jabĺčka so strieborným uzáverom a vo svetlo ružovej farbe pripomínajúcej kvet jablone.   Zloženie: Hlava: jablko, svetlé drevá Srdce: konv..

32,00€

DKNY Be Delicious Fresh Blossom 50 ml EDP WOMAN TESTER

Parfémovaná dámska voda, tester Flakón je v tvare obľúbeného jabĺčka so strieborným uzáverom a vo svetlo ružovej farbe pripomínajúcej kvet jablone.   Zloženie: Hlava: jablko, svetlé drevá Srdce..

28,90€

DKNY Be Tempted 100 ml EDP WOMAN

Dámska parfémovaná voda DKNY Be Tempted predstavuje šťavnaté a lákavé červené jablko. Je koncipovaná ako svetlá, vzrušujúce a lákavá večerné vôňa orientálneho-gurmánskeho charakteru. Otvára šťavnaté a opojné tóny čiernych ríbezlí, ci..

50,50€

DKNY MY NY 50 ml EDP WOMAN

Dámska parfémovaná voda DKNY My Ny je svieža kvetinová vôňa pre ženy, ktorá vyjadruje súčasného mestského ducha. Originálne flakón zo skla a kovu je vytvorený v tvare srdca a jeho vrchná časť znázorňuje mrakodrapy a ulice milujúceho dynamickéh..

40,00€

DKNY Red Delicious Men 100 ml EDT TESTER

Pánska toaletná voda, tester Provokatívni kokteil namixovaný z africkej kávy,  jablčného likéru a streku vanilkovej vodky dáva vôni mohutnú energiu. Mužská charizma kvetov a orchidey chladí osviežujúci ozón, zatiaľ čo..

43,00€

DKNY Woman Energizing EDP SET /100 ml edp + 150 ml SG/

Dámsky darčekový set 100 ml parfumovaná voda + 150 ml sprchový gél Parfémovaná voda DKNY DKNY Women je neobvyklá, bohatá dámská vůně s citrusovými, zelenými a kořenitými složkami. Její video zachycuje mladou dvojici při výbuchu vášně mezi newyo..

58,20€

DKNY Woman Energizing 100 ml EDP

Dámska parfémovaná voda Parfémová voda DKNY je  svieža, korenistá vôňa s kvetinovým nádychom orchidey a narcisu. Je určená pre denné nosenie.   Zloženie: Hlava: narcis, pomaranč, orchidea ..

48,00€

DKNY Woman Energizing 100 ml EDP TESTER

Dámska parfémovaná voda, tester Parfémová voda DKNY je  svieža, korenistá vôňa s kvetinovým nádychom orchidey a narcisu. Je určená pre denné nosenie.   Zloženie: Hlava: narcis, pomaranč, orchid..

46,00€

DKNY Woman Energizing 150 ml Sprchový gél

Dámsky sprchový gél DKNY je  svieža, korenistá vôňa s kvetinovým nádychom orchidey a narcisu. Je určená pre denné nosenie.   Zloženie: Hlava: narcis, pomaranč, orchidea Srdce:levanduľa, pa..

12,99€

DKNY Woman Energizing 30 ml EDP

Dámska parfémovaná voda Parfémová voda DKNY je  svieža, korenistá vôňa s kvetinovým nádychom orchidey a narcisu. Je určená pre denné nosenie.   Zloženie: Hlava: narcis, pomaranč, orchidea ..

27,50€

DKNY Woman Energizing 50 ml EDP

Dámska parfémovaná voda Parfémová voda DKNY je  svieža, korenistá vôňa s kvetinovým nádychom orchidey a narcisu. Je určená pre denné nosenie.   Zloženie: Hlava: narcis, pomaranč, orchidea Srdce:le..

33,20€

DKNY Woman Energizing 50 ml EDT Tester

DKNY Woman Energizing 50 ml EDT Tester50 ml Toaletná voda.Kvetinovo - citrusová vôňa.  DKNY Women Energizing je krásna vôňa pre všetky zaujímavé ženy, ktoré na seba akoby mimochodom strhávajú všetku pozornosť svojho okolia.Foto je ilustračné.&nb..

30,50€

DKNY Woman Summer 100 ml EDT TESTER

Donna Karan New York predstavuje limitovanú letnú dámsku vôňu na 2012. TESTER Zvodný základ tvorí santalové drevo a pižmo.   Zloženie: Hlava: mučenka, pomelo Srdce: jazmín, magnólia Zákl..

34,00€

Zobrazenie 1 až 17 z 17 (1 stránok)