Dr. Beckmann


Dr. Beckmann čistiace tabletky do kávovaru 6 ks

Dr. Beckmann čistiace tabletky do kávovaru Pre všetky štandardné a plne automatické kávovary. Odstraňuje kávový tuk a kávový olej. Udržuje a chráni pre dokonalý pôžitok z kávy s aktívnym kyslíkom.Obsah: 6 ks.Vyrobené v EU.Foto je ilustračné. ..

3,25€

Dr. Beckmann čistiaci prostriedok na sklokeramické dosky 250 ml + špongia

Silne účinný Dr.Beckmann čistiaci prostriedok s jemnými mikro leštiacimi perlami odstráni i tie najtvrdšie nečistoty, inkrustácie a pripečené nečistoty jednoducho a bez námahy. Vyrobené v EU.Foto je ilustračné...

4,70€

Dr. Beckmann čistič práčky 250 ml

Dr. Beckmann čistič práčky - Čistenie: Odstraňuje odolnú nečistotu, zvyšky čistiaceho prostriedku a vodný kameň z neprístupných častí vo vnútri práčky, ako je bubon a rúrky.- Ochrana a údržba: Inhibítory korózie chránia kovové časti; špeciálne ko..

3,15€

Dr. Beckmann čistič záclon 3x40 g

Dr. Beckmann čistič záclon Balenie obsahuje 3 praktické vrecká na pranie s formulou koncentrátu. Čistič záclon Vám prináša čistotu, sviežosť a maximálnu bieliacu silu na biele a svetlé záclony. Spoľahlivo odstráni ťažko odstrániteľný prach, mastnú ne..

2,95€

Dr. Beckmann hygienický čistič chladničiek 250 ml

Dr. Beckmann hygienický čistič chladničiek Dr. Beckmann čistič zaisťuje hygienickú a dôkladnú čistotu v chladničkách, chladiacich taškách a je možné ho použiť aj pre mikrovlnné rúry a pracovné povrchy. Neutralizuje pachy, je bezpečný pre potravin..

3,50€

Dr. Beckmann intenzívny odvápňovač 250 ml

Dr Beckmann intenzívny odvápňovač Pravidelným čistením s Dr. Beckmann intenzívnym odvápňovačom môžete týmto funkčným poruchám v zariadeniach predchádzať. Dr. Beckmann intenzívny odvápňovač rozpustí vodný kameň 2x tak rýchlejšie ako bežné tekut..

3,80€

Dr. Beckmann ostraňovač škvŕn na čalúnenie 400 ml

Dr. Beckmann ostraňovač škvŕn na čalúnenie Na odstraňovanie škvŕn a zápachu na pohovkách, autosedačkách, matracoch, kočíkoch a mnoho ďalších.Objem: 400 ml.Vyrobené v EU.Foto je ilustračné...

7,00€

Dr. Beckmann tablety na čistenie práčky 3 ks

Dr. Beckmann tablety na čistenie práčky Pri častom praní pri nízkych teplotách sa tvoria v práčke nepríjemné pachy, vlhkosť podporuje rozvoj mikroorganizmov, ktoré nemôžu byť eliminované pri nízkych teplotách. Dr. Beckmann čistič práčky čistí dôkladn..

4,30€

DR. Beckmann wc pena s aktívnym uhlím 3 x 100 g

DR. Beckmann wc pena s aktívnym uhlím 3 x 100 gDr. Beckmann WC pena s aktívnym uhlím dodá Vašej toalete intenzívnu čistotu. Samoaktivujúca pena odstraňuje nečistoty a zápachy, zanecháva žiarivú čistotu, hĺbkové pôsobenie s aktívnym..

4,45€

Loptička do sušičky+ 50 ml vôňa do sušičky Dr. Beckmann

Loptička do sušičky + 50 ml vôňa do sušičky Dr. Beckmann Dr. Beckmann loptička do sušičky a osviežovač odevov ponúka vďaka svojej kombinovanej technológií lamiel a uzlíkov jedinečné a pritom jednoduché dosiahnutie mäkkej bielizne.1. Pred použitím..

9,90€

Vôňa do pračky a sušičky Dr. Beckmann Rose 250 ml

Vôňa do pračky a sušičky Dr. Beckmann  Rose  250 ml Vôňa sa uvoľňuje postupne a preto môžete vôňu cítiť nie len priamo po praní, ale aj keď bielizeň vyberiete zo skrine a nosíte ju.V práčke :Pridajte do časti v práčke ..

2,60€

Vôňa do pračky a sušičky Dr. Beckmann Fresh 250 ml

Vôňa do pračky a sušičky Dr. Beckmann Fresh 250 mlVôňa sa uvoľňuje postupne a preto môžete vôňu cítiť nie len priamo po praní, ale aj keď bielizeň vyberiete zo skrine a nosíte ju.V práčke :Pridajte do časti v práčke určenej pre ..

2,60€

Vôňa do pračky a sušičky Dr. Beckmann Spring 250 ml

Vôňa do pračky a sušičky Dr. Beckmann Spring 250 mlVôňa sa uvoľňuje postupne a preto môžete vôňu cítiť nie len priamo po praní, ale aj keď bielizeň vyberiete zo skrine a nosíte ju.V práčke :Pridajte do časti v práčke určenej pre..

2,60€

Vôňa do pračky a sušičky Dr. Beckmann Summer 250 ml

Vôňa do pračky a sušičky Dr. Beckmann Summer 250 mlVôňa sa uvoľňuje postupne a preto môžete vôňu cítiť nie len priamo po praní, ale aj keď bielizeň vyberiete zo skrine a nosíte ju.V práčke :Pridajte do časti v práčke určenej pre..

2,60€

Zobrazenie 1 až 14 z 14 (1 stránok)