Dr. Beckmann


Dr. Beckmann čistiace tabletky do kávovaru 6 ks

Dr. Beckmann čistiace tabletky do kávovaru Pre všetky štandardné a plne automatické kávovary. Odstraňuje kávový tuk a kávový olej. Udržuje a chráni pre dokonalý pôžitok z kávy s aktívnym kyslíkom.Obsah: 6 ks.Vyrobené v EU.Foto je ilustračné. ..

3,39€

Dr. Beckmann čistič záclon 3x40 g

Dr. Beckmann čistič záclon Balenie obsahuje 3 praktické vrecká na pranie s formulou koncentrátu. Čistič záclon Vám prináša čistotu, sviežosť a maximálnu bieliacu silu na biele a svetlé záclony. Spoľahlivo odstráni ťažko odstrániteľný prach, mastnú ne..

3,89€

Dr. Beckmann OXY Magic plus 1kg

Odstraňovač škvŕn a viacúčelový čistič s extra bieliacou silou. Oxi Magic plus predstavuje čistič s aktívnym kyslíkom pre bielizeň, dom a záhradu. S efektívnym odstraňovačom škvŕn a pachov.Vyrobené EÚ..

7,99€

DR. Beckmann wc pena s aktívnym uhlím 3 x 100 g

DR. Beckmann wc pena s aktívnym uhlím 3 x 100 gDr. Beckmann WC pena s aktívnym uhlím dodá Vašej toalete intenzívnu čistotu. Samoaktivujúca pena odstraňuje nečistoty a zápachy, zanecháva žiarivú čistotu, hĺbkové pôsobenie s aktívnym..

5,99€

Loptička do sušičky+ 50 ml vôňa do sušičky Dr. Beckmann

Loptička do sušičky + 50 ml vôňa do sušičky Dr. Beckmann Dr. Beckmann loptička do sušičky a osviežovač odevov ponúka vďaka svojej kombinovanej technológií lamiel a uzlíkov jedinečné a pritom jednoduché dosiahnutie mäkkej bielizne.1. Pred použitím..

10,30€

Vôňa do pračky a sušičky Dr. Beckmann Rose 250 ml

Vôňa do pračky a sušičky Dr. Beckmann  Rose  250 ml Vôňa sa uvoľňuje postupne a preto môžete vôňu cítiť nie len priamo po praní, ale aj keď bielizeň vyberiete zo skrine a nosíte ju.V práčke :Pridajte do časti v práčke ..

3,95€

Vôňa do pračky a sušičky Dr. Beckmann Fresh 250 ml

Vôňa do pračky a sušičky Dr. Beckmann Fresh 250 mlVôňa sa uvoľňuje postupne a preto môžete vôňu cítiť nie len priamo po praní, ale aj keď bielizeň vyberiete zo skrine a nosíte ju.V práčke :Pridajte do časti v práčke určenej pre ..

3,95€

Vôňa do pračky a sušičky Dr. Beckmann Spring 250 ml

Vôňa do pračky a sušičky Dr. Beckmann Spring 250 mlVôňa sa uvoľňuje postupne a preto môžete vôňu cítiť nie len priamo po praní, ale aj keď bielizeň vyberiete zo skrine a nosíte ju.V práčke :Pridajte do časti v práčke určenej pre..

3,95€

Vôňa do pračky a sušičky Dr. Beckmann Summer 250 ml

Vôňa do pračky a sušičky Dr. Beckmann Summer 250 mlVôňa sa uvoľňuje postupne a preto môžete vôňu cítiť nie len priamo po praní, ale aj keď bielizeň vyberiete zo skrine a nosíte ju.V práčke :Pridajte do časti v práčke určenej pre..

3,95€

Zobrazenie 1 až 9 z 9 (1 stránok)