Elizabeth Arden


Elizabeth Arden 5th Avenue 125 ml EDP WOMAN

Dámska parfémovaná voda 5th Avenue vytvorila Elizabeth Arden v roku 1996, je určená  na denné nosenie. Táto vôňa poukazuje na 5 Avenue New York City štýl a na prepych.   Zloženie: Hlava: mandarínka,..

20,20€

Elizabeth Arden 5th Avenue 125 ml EDP WOMAN TESTER

Dámska parfémovaná voda, TESTER 5th Avenue vytvorila Elizabeth Arden v roku 1996, je určená  na denné nosenie. Táto vôňa poukazuje na 5 Avenue New York City štýl a na prepych.  Zloženie: Hlava: mand..

19,20€

Elizabeth Arden 5th Avenue 75 ml EDP WOMAN

Dámska parfémovaná voda 5th Avenue vytvorila Elizabeth Arden v roku 1996, je určená  na denné nosenie. Táto vôňa poukazuje na 5 Avenue New York City štýl a na prepych.   Zloženie: Hlava: mandarínka, šerík..

14,99€

Elizabeth Arden 5th Avenue After Five 125 ml EDP TESTER WOMAN

Dámska parfémovaná voda, TESTER Ideálnym sprievodcom Vám bude parfum 5th Avenue After Five - moderná, ľahko orientálna vôňa, ktorá Vás bude doprevádzať na ceste popoludním do noci. Učaruje Vám svojou zmyselnosťou, eleganciou a pôvabom.&nb..

15,00€

Elizabeth Arden 5th Avenue After Five 125 ml EDP WOMAN

Dámska parfémovaná voda Ideálnym sprievodcom Vám bude parfum 5th Avenue After Five - moderná, ľahko orientálna vôňa, ktorá Vás bude doprevádzať na ceste popoludním do noci. Učaruje Vám svojou zmyselnosťou, eleganciou a pôvabom.  ..

17,50€

Elizabeth Arden 5th Avenue NYC 125 ml EDP WOMAN Tester

Dámska parfémovaná voda, TESTERLimitovaná edícia Zloženie:Hlava : Pivoňka, čierne ríbezle, JasminSrdce: bergamot, jablko, broskyňaZáklad: Santalove drevo, vanilka     ..

12,70€

Elizabeth Arden 5th Avenue SET3

Dámsky darčekový set , obsahuje : 125ml EDP+100ml BL 5th Avenue vytvorila Elizabeth Arden v roku 1996, je určená  na denné nosenie. Táto vôňa poukazuje na 5 Avenue New York City štýl a na prepych. FOTO ILUSTRAČNÉ!  ..

27,50€

Elizabeth Arden 5th Avenue Style 125 ml EDP WOMAN TESTER

Dámska parfémovaná voda, TESTER V srdci parfumu sa snúbi jemné kvety, ako je jazmín, orchidea a hyacint. Mix santalového dreva, pižma a pačuli uzatvára túto originálnu kompozíciu. Vyskúšajte tento jedinečný koktejl plný elegancie, zvodnosti a ..

18,50€

Elizabeth Arden Arden Beauty 100 ml EDP WOMAN

Dámska parfémovaná voda Začne vás vábit tónmi kvetu ryže, a rozvinie sa do bohatej kvetinovej vône. Pozadie je teplé, udávané lákavým jantárom, santalovým drevom a pižmom. Zloženie: Hlava: tóny orosenej zelene, kvet ryže, tali..

22,00€

Elizabeth Arden Arden Beauty 100 ml EDP WOMAN TESTER

Dámska parfémovaná voda, TESTER Začne vás vábit tónmi kvetu ryže, a rozvinie sa do bohatej kvetinovej vône. Pozadie je teplé, udávané lákavým jantárom, santalovým drevom a pižmom.Zloženie:Hlava:tóny orosenej zelene, kvet ryže, taliansky berg..

18,00€

Elizabeth Arden Arden Beauty 50 ml EDP WOMAN

Dámska parfémovaná voda Popis sa pripravuje......   Zloženie: Hlava: tóny orosenej zelene, kvet ryže, taliansky bergamot Srdce: zázvor, kvety modrého lotusu,  knotovka lesná, orchidea Základ: ..

16,00€

Elizabeth Arden Green Tea 100 ml EDP WOMAN

Dámska parfémovaná voda Osviežujúca a povzbudzujúca vôňa s akordami zeleného čaju.   Zloženie: Hlava: rasca, bergamot, rebarbora, iskrivé citrusové ovocie Srdce: pepermint, karafiát, fenykel, jazmí..

17,00€

Elizabeth Arden Green Tea 100 ml EDP WOMAN TESTER

Dámska parfémovaná voda, TESTER Osviežujúca a povzbudzujúca vôňa s akordami zeleného čaju. Zloženie: Hlava: rasca, bergamot, rebarbora, iskrivé citrusové ovocie Srdce: pepermint, karafiát, fanykel, jazmín,&nb..

13,10€

Elizabeth Arden Green Tea 236 ml Telový sprej

Telový sprej 236 ml - Elizabeth Arden Green Tea vzrušuje zmysly, posilňuje telo a povzbudzuje ducha. Harmonicky spája prírodné zložky a vytvára povznášajúce zážitky. Green Tea je skvelá letná osviežujúca vôňa do kabelky, ktorú si obľúbili aj ..

10,00€

Elizabeth Arden Green Tea 50 ml EDP WOMAN

Dámska parfémovaná voda Osviežujúca a povzbudzujúca vôňa s akordami zeleného čaju.   Zloženie: Hlava: rasca, bergamot, rebarbora, iskrivé citrusové ovocie Srdce: pepermint, karafiát, fanykel, jazmí..

13,55€

Elizabeth Arden Green Tea Cherry Blossom 236 ml Telový sprej

Telový sprej 236 ml - Elizabeth Arden Green Cherry Blossom Tea vzrušuje zmysly, posilňuje telo a povzbudzuje ducha. Harmonicky spája prírodné zložky a vytvára povznášajúce zážitky. Green Tea je skvelá letná osviežujúca vôňa do kabelky, ktorú ..

8,50€

Elizabeth Arden Green Tea Exotic 100 ml EDT WOMAN

Parfémovaná voda pre ženy Tento parfum s prívlastkom Exotic je určený najmä na teplé letné mesiace.   Zloženie: Hlava: mäta, bergamot, citron, čaj Srdce: vinná réva, ľalia, jazmín, čaj Základ: ..

12,10€

Elizabeth Arden Green Tea Lotus 100 ml EDT WOMAN

Dámska toaletna voda Vôňa Elizabeth Arden Green Tea Lotus je ovocno kvetinový parfém tvorený kvetom čerešne a lotosom, ktorému sú tieto parfémy venované. Ovocný podtón vytvára šťavnatá slivka a yuzu na lahodnom zelenom čaji a eleganciou b..

16,00€

Elizabeth Arden Green Tea SET

Dámsky darčekový set , obsahuje 100ml EDT+ 100ml BL HONEY DROPS Krabica môže mať iný dizajn. Osviežujúca a povzbudzujúca vôňa s akordami zeleného čaju. FOTO JE ILUSTRAČNÉ!   Zloženie: Hlava: rasc..

22,00€

NOVINKA

Elizabeth Arden Green Tea Showergel 500 ml

Dámsky sprchový gél 500 ml Green TeaHlava: tóny rasce, rebarbora, bergamot, citrón, pomarančová kôraSrdce: chladivá mäta, zelený čaj, sladký jazmín, klinček, čerstvý fenikel, zelerZaklad: dubový mach, pižmo, biely jantárGreen Tea od Elizabeth Arden..

18,00€

Elizabeth Arden Mediterranean 100 ml EDP WOMAN

Dámska parfémovaná voda Je kombinácia zmyselných kvetín a krémových driev, ktorá vás zavedie medzi modré vlny a horúce slnečné lúče. Elizabeth Arden Mediterranean je zabalená do prostého, elegantného flakóna oslnivej modrej farby so strie..

20,05€

Elizabeth Arden Provocative Woman 100 ml EDP

Dámska parfémovaná voda Vôňa je určená presvedčivým, impulzívnym a zvodným ženám, ktoré hladajú vôňu, ktorá im prinesie neočakávanú zmyselnosť a vzrušenie.   Zloženie: Hlava: vodný lotus , dula,  zázvor Srdc..

20,00€

Elizabeth Arden Provocative Woman 100 ml EDP TESTER

Dámska parfémovaná voda, TESTER Vôňa je určená presvedčivým, impulzívnym a zvodným ženám, ktoré hladajú vôňu, ktorá im prinesie neočakávanú zmyselnosť a vzrušenie. Zloženie: Hlava: vodný lotus , dula,  zázvor Srdce: ..

16,00€

Elizabeth Arden Provocative Woman 50 ml EDP

Dámska parfémovaná voda Vôňa je určená presvedčivým, impulzívnym a zvodným ženám, ktoré hladajú vôňu, ktorá im prinesie neočakávanú zmyselnosť a vzrušenie.   Zloženie: Hlava: vodný lotus , dula,  zázvor Srdc..

12,55€

Zobrazenie 1 až 24 z 31 (2 stránok)