Ferre


Ferré Acqua Azzurra 100 ml EDT MAN TESTER

Pánska toaletná voda , TESTER Morská vôňa Zloženie: Hlava guajakové drevo, biela ruža Srdce zázvor, lístky fialiek Základ pačuli   ..

22,00€

Ferré Camicia 113 100 ml EDP WOMAN

Dámska parfémovaná voda Sofistikovaná, kvetinová, orientálna vôňa pre ženy. Vôňa bola uvedená na trh v roku 2015. Zloženie: Hlava: bergamot, magnólia, pivonka Srdce: iris, fialka, jazmín Základ: pa..

66,00€

Ferré In The Mood For Love 100 ml EDP WOMAN

Parfémovaná voda pre ženy In the Mood for Love hlavné tóny  vyvolávajú lásku na prvý pohľad, srdce spôsobuje lásku, ktorá sa potom premení na vášeň v základe vône.   Zloženie: Hlava: magnólia, biela ruža,  ber..

30,05€

Ferré In The Mood For Love 100 ml EDP WOMAN TESTER

Parfémovaná voda pre ženy, TESTER In the Mood for Love hlavné tóny  vyvolávajú lásku na prvý pohľad, srdce spôsobuje lásku, ktorá sa potom premení na vášeň v základe vône.   Zloženie: Hlava: magnólia, biela ruža,&n..

27,50€

Ferré In The Mood For Love PURE 100 ml EDT WOMAN TESTER

Toaletná voda pre ženy, TESTER Vôňa In the Mood for Love Pure pri prvom nadýchnutí pôsobí ako láska na prvý pohľad, vyjadruje skutočný pocit zamilovanosti a v základe vyžaruje čistotu a čírosť. Vrchné tóny sú rovnako žiarivé ako úsmev. &nb..

26,00€

Ferré In The Mood For Love Tender 100 ml EDT WOMAN

Toaletná voda pre ženy Mladá, vzrušujúca a rafinovaná vôňa s jemnými tónmi.  V nádhernom kvetinovom srdci sa spájajú všetky tváre modernej ženskosti.   Zloženie: Hlava: mandarínka, čierne ríbezle, polygonum ..

26,10€

Ferré In The Mood For Love Tender 100 ml EDT WOMAN TESTER

Toaletná voda pre ženy, TESTER   Mladá, vzrušujúca a rafinovaná vôňa s jemnými tónmi.  V nádhernom kvetinovom srdci sa spájajú všetky tváre modernej ženskosti.   Zloženie: Hlava: mandarínka, čierne ríb..

25,00€

Zobrazenie 1 až 7 z 7 (1 stránok)