Givenchy


Givechy Irresistible Fraiche 2021 dámska edt 80 ml

Dámska toaletná voda Hlavapomaranč, ružové korenieSrdceruža, kosatecZákladpižmo, cédrové drevo..

63,00€

Givenchy Amarige 100 ml EDT WOMAN

Toaletná voda pre ženy Amarige je velmi ženská. Vôňa je jemná, úprimná, vytrvalá, živá, spontánna, veselá . Žena Amarige je ženou velmi žiadanou.   Zloženie: Hlava: ružové drevo, neroli,  lístky fialky, l..

63,20€

Givenchy Amarige 100 ml EDT WOMAN TESTER

Toaletná voda pre ženy, TESTER Amarige je velmi ženská. Vôňa je jemná, úprimná, vytrvalá, živá, spontánna, veselá . Žena Amarige je ženou velmi žiadanou.   Zloženie: Hlava: ružové drevo, neroli,  lístky f..

47,20€

Givenchy Ange ou Demon 100 ml EDP WOMAN

Parfémovaná voda pre ženy Je hypnotizujúca a fascinujúca vôňa.  Tato kvetinová orientálna vôňa má v sebe svoj poklad . Stelesňuje všetky hodnoty značky Givenchy: eleganciu, inšpiráciu, hravého ducha a výnimočnú kvalitu. &nbs..

75,00€

Givenchy Ange ou Demon 100 ml EDP WOMAN TESTER

Parfémovaná voda pre ženy, TESTER Je hypnotizujúca a fascinujúca vôňa.  Tato kvetinová orientálna vôňa má v sebe svoj poklad . Stelesňuje všetky hodnoty značky Givenchy: eleganciu, inšpiráciu, hravého ducha a výnimočnú kvalitu. ..

56,00€

Givenchy Ange ou Demon Le Secret 100 ml EDP WOMAN

Parfémovaná voda pre ženy Zvodná vanilka a pačuli pre dokonalý pocit rozkoše a nádych cédru a pižma dotvára tento tajuplný elixír plný elegancie.   Zloženie: Hlava: citrón, neroli, zelený čaj Srdce: jazmí..

72,99€

Givenchy Ange ou Demon Le Secret 100 ml EDP WOMAN TESTER

Parfémovaná voda pre ženy, TESTER Zvodná vanilka a pačuli pre dokonalý pocit rozkoše a nádych cédru a pižma dotvára tento tajuplný elixír plný elegancie.   Zloženie: Hlava: citrón, neroli, zelený čaj Srdce: ..

55,20€

Givenchy Dahlia Divin 75 ml EDT WOMAN TESTER

Dámska toaletna voda, TESTER Givenchy Dahlia Divin je kvetinovo-ovocná dámska vôňa, ktorá nasleduje téma a fantáziu originálu z roku 2011.   Zloženie: Hlava: broskyňa, červený pomaranč, čierne ríbezle Srdce: ruž..

41,00€

Givenchy Gentleman Boisée 100ml EDP

Pánska parfémovaná voda Parfum pre mužov, ktorí sú vášniví milujúci milenci,  pocit teplého objatia vďaka kvetine Iris a rozpáleným drevom prebúdza zmyselnosť.ZLOŽENIE: Hlava: čierne korenie, koriander, geránium Srdce: iris, céder, kakaové b..

70,20€

Givenchy Gentleman Boisée 60ml EDP

Pánska parfémovaná voda Parfum pre mužov, ktorí sú vášniví milujúci milenci,  pocit teplého objatia vďaka kvetine Iris a rozpáleným drevom prebúdza zmyselnosť.ZLOŽENIE: Hlava: čierne korenie, koriander, geránium Srdce: iris, céder, kakaové b..

55,10€

Givenchy Gentlemen Only 100 ml EDT MAN TESTER

Pánska toaletná voda, TESTER Vôňa Gentlemen Only je určená pre moderných mužov našej doby a je zložená z drevitých tónov. Vôňa má hlboký a intenzívny drevitý charakter. Otvárajú sa tiež akordy zelenej mandarínky a ružového korenia. Vôň..

44,10€

Givenchy Gentlemen Only 50 ml EDT MAN

Pánska toaletná voda Vôňa Gentlemen Only je určená pre moderných mužov našej doby a je zložená z drevitých tónov. Vôňa má hlboký a intenzívny drevitý charakter. Otvárajú sa tiež akordy zelenej mandarínky a ružového korenia. Vôňa Give..

42,55€

Givenchy Gentlemen Only Intense SET1

Givenchy Gentlemen Only Intense SET1Set obsahuje: 100 ml EDT + 75 ml sprchový gél + 75 ml balzam po holení Zloženie: Hlava: listy brezy, mandarínka Srdce: pačuli, koža, céder Základ: kadidlo, fazuľa tonka, ambr..

79,50€

Givenchy Hot Couture 100 ml EDP WOMAN

Parfémovaná voda pre ženy Je jedinečná, "na mieru šitá" vôňa, poukazuje na zmyselnosť jedinečnej ženy. Flakón vône je veľmi jednoduchý a elegantný.   Zloženie: Hlava: malinový nektár Srdce : magnólia Základ: ambra..

52,10€

Givenchy Irresistible 80 ml EDP Woman

Dámska parfémovaná voda Irresistible eau de parfum  je  kvetinovo-drevitá a ovocná vôňa, a  kompozície hrá hlavnú rolu iskrivá hruška a ambrette. Potom sa rozvoňajú kvetinové tóny ruže a kosatca. Základ vône, ktorý vydrží na koži n..

76,00€

Givenchy Irresistible 80 ml EDP Woman TESTER

Dámska parfémovaná voda, TESTERIrresistible eau de parfum  je  kvetinovo-drevitá a ovocná vôňa, a  kompozície hrá hlavnú rolu iskrivá hruška a ambrette. Potom sa rozvoňajú kvetinové tóny ruže a kosatca. Základ vône, ktorý vydrží na..

65,50€

Givenchy Irresistible Rose Velvet 2023 dámska parfumovaná voda 80 ML TESTER

Dámska parfumovaná voda - testerHlava    ružové korenie, čierne ríbezle, tuniské neroliTzv. stredné tóny - Srdce nastupuje po niekoľkých minútach, po odznení hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.Srdce    turecká ruža, ružová..

65,00€

Givenchy Irresistible Rose Velvet dámska edp 80 ml

Dámska parfumovaná voda Hlava    ružové korenie, čierne ríbezle, tuniské neroliTzv. stredné tóny - Srdce nastupuje po niekoľkých minútach, po odznení hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.Srdce    turecká ruža, ružová vodaTzv..

98,00€

Givenchy Irresistible Rose Velvet dámska edp 80 ml TESTER

Dámska parfumovaná voda-testerHlava    ružové korenie, čierne ríbezle, tuniské neroliTzv. stredné tóny - Srdce nastupuje po niekoľkých minútach, po odznení hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.Srdce    turecká ruža, ružová v..

70,00€

Givenchy L Interdit 50 ml EDP WOMAN

Dámska parfémovaná vodaZloženie: fialka, konvalinka, narcis , ruža, ambra, vetiver, bergamot, aldehyd, broskyňa..

58,20€

Givenchy L Interdit 80 ml EDP WOMAN

Dámska parfémovaná vodaZloženie: fialka, konvalinka, narcis , ruža, ambra, vetiver, bergamot, aldehyd, broskyňa..

73,00€

Givenchy L Interdit 80 ml EDP WOMAN TESTER

Dámska parfémovaná voda, TESTERZloženie: fialka, konvalinka, narcis , ruža, ambra, vetiver, bergamot, aldehyd, broskyňa ..

64,20€

Givenchy L Interdit125 ml EDP WOMAN

Dámska parfémovaná vodaZloženie: fialka, konvalinka, narcis , ruža, ambra, vetiver, bergamot, aldehyd, broskyňa..

100,00€

Givenchy Live Irrésistible 75 ml EDP WOMAN

Dámska parfémovaná voda Givenchy Live Irresistible je svieža vôňa pre moderné ženy. Hravá, rozpustilá a radostná vôňa prepája ovocné a kvetinové tóny. Koktail plný čerstvých tónov ovocia a kvetín je doplnený dotykom pižma a dreva. Očarte svoje..

49,05€

Zobrazenie 1 až 24 z 48 (2 stránok)