Lenor


Lenor Aprilfrisch voňavé obrúsky do sušičky 34 ks

Lenor Aprilfrisch voňavé obrúsky do sušičky Lenor voňavé obrúsky do sušičky, chránia bielizeň pred vytváraním statickej elektriny. Bielizeň zostava jemná a vzdušná. Vysoký stupeň teploty v sušičke dosť často spôsobuje stratu sviežosti bie..

3,49€

Lenor vonné perličky Gold Orchid 210 g

Lenor vonné perličky Gold Orchid Dajte svojej bielizni ten pravý impulz dokonalej vône, ktorú si hneď zamilujete. Parfum Gold Orchid vás oslní vôňou vanilky, mimózy, medovej ruže a broskýň. Prevoňajte svoj šatník oslnivou vôňou Lenor.Objem..

5,19€

Lenor vonné perličky Spring Aweking 210 g

Lenor vonné perličky Spring Aweking Lenor parfum na bielizeň s krásne prevonia vašu bielizeň. Nechajte sa zahaliť očarujúcou vôňou jarných kvetov a pačuly s bielym cédrom.Stačí jednoducho pridať do prania a perličky sa očarujúco doplnia s vôňou..

5,19€

Lenor vonné perličky Unstoppables Lavish 210 g

Lenor vonné perličky Unstoppables Lavish Lenor Unstoppables sú perličky na zintenzívnenie sviežej vône bielizne, ktoré sa pridávajú do prania. Perličky Lenor Unstoppables sa sypú do bubna práčky na začiatku prania, vďaka čomu preniká do bielizne ..

5,19€

Lenor vonné perličky Unstoppables Spring 210 g

Lenor vonné perličky Unstoppables Lavish Lenor Unstoppables sú perličky na zintenzívnenie sviežej vône bielizne, ktoré sa pridávajú do prania. Perličky  sa sypú do bubna práčky na začiatku prania, vďaka čomu preniká do bielizne viac vône, ..

5,19€

Zobrazenie 1 až 5 z 5 (1 stránok)