Max Factor


Max Factor Pan Stick korektor 13 Nouveau Beige

Make-up a korektor pre ženy 9 g odtieň 13 Nouveau Beige Max Factor Pan Stick Rich Creamy Foundation krémový make-up v tyčinke. Dokonale kryje nedostatky pleti. Dodá pleti hydratáciu. Jednoduchá aplikácia. Poznámka: Vyobrazený odtieň môže byť s..

4,55€

Max Factor 2000 Calorie Dramatic Volume riasenka Black 9 ml

Tvar kefky zaistí nanesenie dostatočného množstva maskary už pri prvom ťahu. Nalíčenie je rovnomerné, nerozmazáva sa a objem rias je niekoľkonásobne zväčšený.  Zloženie maskary zaistí, aby sa nerozmazávala, po zaschnutí bola pevná a elasti..

7,00€

Max Factor 2000 Calorie Dramatic Volume riasenka Black 9 ml - Waterproof

Tvar kefky zaistí nanesenie dostatočného množstva maskary už pri prvom ťahu.- vodeodolná - WaterproofNalíčenie je rovnomerné, nerozmazáva sa a objem rias je niekoľkonásobne zväčšený.  Zloženie maskary zaistí, aby sa nerozmazávala, po zasch..

5,00€

Max Factor Creme Puff Pressed Powder 14g 05

Zmatňujúci púder 21 g 05 TRANSLUCENT Dokonale jemný kompaktný púder Creme Puff umožňuje dvojité používanie: buď ako krycí make-up pri aplikácii vlhkou hubkou, alebo ako púder pri aplikácii suchou hubkou. Creme Puff je vhodný pre dr..

9,00€

Max Factor Creme Puff Pressed Powder 14g 42

Zmatňujúci púder 21 g, 42 DEEP BEIGE Dokonale jemný kompaktný púder Creme Puff umožňuje dvojité používanie: buď ako krycí make-up pri aplikácii vlhkou hubkou, alebo ako púder pri aplikácii suchou hubkou. Creme Puff je vhodný pre drobné ú..

9,00€

Max Factor Creme Puff Pressed Powder 21g 55

Zmatňujúci púder 21 g, 55 CANDLE GLOW Dokonale jemný kompaktný púder Creme Puff umožňuje dvojité používanie: buď ako krycí make-up pri aplikácii vlhkou hubkou, alebo ako púder pri aplikácii suchou hubkou. Creme Puff je vhodný pre drobné ..

9,00€

Max Factor Creme Puff Pressed Powder 21g 85

Zmatňujúci púder 21 g, 85 LIGHT n GAY Dokonale jemný kompaktný púder Creme Puff umožňuje dvojité používanie: buď ako krycí make-up pri aplikácii vlhkou hubkou, alebo ako púder pri aplikácii suchou hubkou. Creme Puff je vhodný pre drobné ..

9,00€

Max Factor Creme Puff Pressed Powder 21g 53

Zmatňujúci púder 21 g, 53 TEMPTING TOUCH Dokonale jemný kompaktný púder Creme Puff umožňuje dvojité používanie: buď ako krycí make-up pri aplikácii vlhkou hubkou, alebo ako púder pri aplikácii suchou hubkou. Creme Puff je vhodný pre drob..

9,00€

Max Factor Facefinity All Day Matte Zmatňujúci make-up a podkladová báza v tyčinke pre ženy 11 g odtieň 45 Warm Almond Shade 45

make-up a podkladová báza v tyčinke pre ženy 11 g odtieň 45 Warm Almond  Shade 45 ..

4,00€

Max Factor Facefinity All Day Matte Zmatňujúci make-up a podkladová báza v tyčinke pre ženy 11 g odtieň 45 Warm Almond Shade 76

make-up a podkladová báza v tyčinke pre ženy 11 g odtieň 45 Warm Almond  Shade Warm Golden76..

4,00€

Max Factor Lasting Performance 105 Soft Beige

Max Factor Lasting Performance Make-Up  Make-up odolný voči dotyku.  Jemný tekutý make-up sa špeciálne vytvorenými silikónovými zložkami. Vstrebáva prebytočný tuk mastnej pleti a zanecháva hodvábne matný prirodzený.   ..

12,00€

Max Factor Lasting Performance 106 Natural Beige

Max Factor Lasting Performance Make-Up  Make-up odolný voči dotyku.  Jemný tekutý make-up sa špeciálne vytvorenými silikónovými zložkami. Vstrebáva prebytočný tuk mastnej pleti a zanecháva hodvábne matný prirodzený.   ..

12,00€

Max Factor Lasting Performance 108 Honey Beige

Make up Lasting Performance dlhotrvajúci tekutý make-up 35 ml. (108 - Honey Beige)Dokonale zjednotí nedostatky pleti a dodá jej bezchybný vzhľadĽahká krémová textúra sa ľahko rozotiera a prirodzene splynie s pleťouMá dlhotrvajúcu výdrž a odoláva oter..

12,00€

Max Factor Lasting Performance 109 Natural Bronze

Max Factor Lasting Performance Make-Up  Make-up odolný voči dotyku.  Jemný tekutý make-up sa špeciálne vytvorenými silikónovými zložkami. Vstrebáva prebytočný tuk mastnej pleti a zanecháva hodvábne matný prirodzený.   Objem: ..

12,00€

Zobrazenie 1 až 14 z 14 (1 stránok)