Naturella


Naturella Camomile classic night 7 kusov

Vložky Naturella Vám v noci poskytujú zvýšenú ochranu, ktorú potrebujete počas menštruačného cyklu s jemnosťou a starostlivosťou o pokožku, na ktorú sa môžete spoľahnúť. Kvôli svojej menštruácii sa môžete cítiť nepohodlne, ale určite nie kvôli ..

1,30€

Naturella Camomile ultra maxi 8 kusov

Nová vložka s upokojujúcim efektom harmančekového extraktu. Vyrobené v EUFOTO JE ILUSTRAČNÉ ..

1,30€

Naturella Light Camomile intímky 20 ks

NATURELLA light kamilka hygienické vložky 20 ks. Starostlivosť o pokožku, schválené dermatológmi, Pohodlie a zvýšená denná ochrana na dni strednej menštruácie. Obsahuje zvláčňujúci dermacrem, ktorý pokryje pokožku tenkou ochrannou vrstvou na ..

1,20€

Naturella Normal Camomile intímky 20 ks

NATURELLA normal kamilka hygienické vložky 20 ks. Starostlivosť o pokožku, schválené dermatológmi, Pohodlie a zvýšená denná ochrana na dni strednej menštruácie. Obsahuje zvláčňujúci dermacrem, ktorý pokryje pokožku tenkou ochrannou vrstvou na..

1,20€

Naturella Ultra Normal 10 ks

NATURELLA Camomile Ultra Normal, hygienické vložky 10 ks NATURELLA Camomile jednorázové hygienické vložky pre vašu ochranu počas strednej až stredne silnej menštruácie. Teraz so špeciálnou povrchovou vrstvou pre váš úžasný pocit pohodlia. Vyrob..

1,30€

Naturella Ultra Normal Green Tea 10 ks

NATURELLA Ultra Normal Green Tea Magic hygienické vložky 10 ks Hygienické vložky Green Tea Magic sú vhodné pri normálnom krvácaní. Ich tvar je prispôsobený ženskej anatómii, takže sú tak pohodlné každý deň. Hygienické vložky obsahujú balzam Der..

1,30€

Zobrazenie 1 až 6 z 6 (1 stránok)