S.C.Johnson


Duck Active Clean WC závesný čistič Fruitopia 38,6 g

Duck Active Clean WC závesný čistič Fruitopia Duck Active Clean Frutopia je závesný WC čistič , ktorý po každom spláchnutí zanechá misu vášho WC sviežu a čistú. Vaše WC  bude zbavené baktérií a nečistôt v priestore celej misy. Bonusom je príje..

1,19€

Duck Active Clean WC závesný čistič Jasmine Jump 38,6 g

Duck Active Clean WC závesný čistič Jasmine Jump Duck Active Clean Jasmine Jump je závesný WC čistič , ktorý po každom spláchnutí zanechá misu vášho WC sviežu a čistú. Vaše WC  bude zbavené baktérií a nečistôt v priestore celej misy. Bonusom j..

1,19€

Duck Active Clean WC závesný čistič Marine 38,6 g

Duck Active Clean WC závesný čistič Marine  Duck Active Clean Marine je závesný WC čistič , ktorý po každom spláchnutí zanechá misu vášho WC sviežu a čistú. Vaše WC  bude zbavené baktérií a nečistôt v priestore celej misy. Bonusom je príj..

1,19€

Duck Active Clean WC závesný čistič Pine 38,6 g

Duck Active Clean WC závesný čistič PineDuck Active Clean Pine je závesný WC čistič , ktorý po každom spláchnutí zanechá misu vášho WC sviežu a čistú. Vaše WC  bude zbavené baktérií a nečistôt v priestore celej misy. Bonusom je príjemná osviež..

1,19€

Glade Discreet osviežovač vzduchu náhrada 8g - Levanduľa & Jazmín

Glade Discreet osviežovač vzduchu náhrada  Glade by Brise Discreet Lavender & Jasmine, náhradná náplň do elektrického aj neelektrického osviežovača vzduchu s vôňou levandule a jazmínu . Vašim domovom alebo kanceláriou sa rozvin..

3,20€

Glade Discreet osviežovač vzduchu náhrada 8g - Sandalwood & Jasmine

Glade Discreet osviežovač vzduchu náhrada  Glade by Brise Discreet Sandalwood& & Jasmine, náhradná náplň do elektrického aj neelektrického osviežovača vzduchu . Vašim domovom alebo kanceláriou sa rozvinie krásna vôňa, ktorá zakryje v..

3,20€

Zobrazenie 1 až 6 z 6 (1 stránok)