Sanytol


NOVINKA

Sanytol čistiace utierky s vôňou eukalyptu 36 ks

Jednorazové čistiace utierky značky Sanytol v balení 36ks v balení, ktoré Vám uľahčia upratovanie domácnosti. Utierky perfektne čistia a dezinfikujú plochy, čistiť je s nimi možné v podstate čokoľvek. Spoľahlivo odstránia 99,9 % baktérií, vírus..

3,29€

NOVINKA

Sanytol Čistič práčky 250 ml

Po každom pracom cykle sa v práčke zachytia zvyšky prášku, vodného kameňa a nečistoty, ktoré môžu poškodiť práčku. Sanytol dezinfekcia bez chlóru, vyvinutý na dezinfekciu a zároveň čistenie práčky, ktorý eliminuje 99,9 % baktérií. Účinne čistí, dez..

3,99€

NOVINKA

Sanytol dezinfekcia na bielizeň Aloe Vera 500 ml

Sanytol Aloe Vera dezinfekcia na bielizeň zbaví Vašu bielizeň až 99,9 % baktérií, vírusov aj plesní. Účinná dezinfekcia je aj pri nízkych teplotách (30°C), navyše vhodná nie len na pranie v práčke, ale aj na ručné pranie. Je dermatologicky testaná,..

3,39€

NOVINKA

Sanytol Dezinfekcia odstraňovač škvŕn 450g

Sanytol odstraňovač škvŕn z prádla počas prania s dezinfekčným účinkom. Ničí až 99,9% baktérií, vírusov a kvasiniek a účinne odstraňuje aj odolné škvrny už pri teplote 30°C.Jeho zloženie obohatené enzýmami preniká do vnútra textilných vlákien a uvoľň..

6,49€

Sanytol Dezinfekčné tekuté mydlo aloe vera & zelený čaj 250 ml

Vedeli ste, že väčšina infekčných chorôb sa prenáša rukami? Preto umývanie rúk stále zostáva najjednoduchším spôsobom, ako infekciám predchádzať. Sanytol, expert na dezinfekciu bez chlóru, vyvinul špeciálne dezinfekčné mydlo s prírodnými výťažkami Al..

2,49€

Sanytol Dezinfekčné tekuté mydlo mandľové mlieko & materská kašička 250 ml

Vedeli ste, že väčšina infekčných chorôb sa prenáša rukami? Preto umývanie rúk stále zostáva najjednoduchším spôsobom, ako infekciám predchádzať. Sanytol, expert na dezinfekciu bez chlóru, vyvinul špeciálne mydlo z mandľového mlieka a materskej kašič..

2,49€

NOVINKA

Sanytol dezinfekčný gél na ruky 75 ml

Dezinfekčný gél SANYTOL dokonale čistí a dezinfikuje Vaše ruky a vďaka trojitému účinku eliminuje až 99,9% vírusov, baktérií a plesní, a to všetko bez vody a mydla. Gél si jednoducho nanesiete na ruky a rozotriete, nezanecháva na rukách lepkavý p..

2,79€

NOVINKA

Sanytol dezinfekčný odstraňovač škvŕn Žiarivo biela 450 g

SANYTOL dezinfekčný odstraňovač škvŕn na bielu bielizeň, ktorý ničí až 99,9% baktérií. Unikátne zloženie na báze enzýmov a aktívneho kyslíka preniká do hĺbky textilných vlákien a uvoľňuje činidlá, ktoré účinne odstránia odolné škvrny a zbaví Va..

6,49€

Zobrazenie 1 až 8 z 8 (1 stránok)