Tom Tailor


Tom Tailor Be Mindful 50 ml EDT MAN

Pánska toaletná voda Korenisto-citrusový zázvor v úvode navodzuje atmosféru neodolateľnosti. Kvet levandule v kombinácii s tónmi cédru podčiarkuje rafinovanú arómu ovocia Maninka. Jemný dotyk kože v kombinácii s ambrou a vetiverom dodáva komp..

15,00€

Tom Tailor Be Mindful 50 ml EDT MAN TESTER

Pánska toaletná vod, TESTER Korenisto-citrusový zázvor v úvode navodzuje atmosféru neodolateľnosti. Kvet levandule v kombinácii s tónmi cédru podčiarkuje rafinovanú arómu ovocia Maninka. Jemný dotyk kože v kombinácii s ambrou a vetiverom dodá..

14,40€

Tom Tailor Be Mindful Woman 50ml EDT

Dámska toaletná vodaVôňa Be Mindful Woman od značky Tom Tailor bola uvedená na trh v roku 2018. Čisto citrusová hlava sa skladá z pomaranča a mandarínky. V srdci sa miešajú kvetinovo-ovocná kombinácia konvalinky a broskyne. Základ potom dotvára..

18,50€

Tom Tailor Be Mindful Woman 50ml EDT TESTER

Dámska toaletná voda, TESTERVôňa Be Mindful Woman od značky Tom Tailor bola uvedená na trh v roku 2018. Čisto citrusová hlava sa skladá z pomaranča a mandarínky. V srdci sa miešajú kvetinovo-ovocná kombinácia konvalinky a broskyne. Základ potom..

16,50€

Tom Tailor By The Sea toaletná voda 50 ml

Nová Dámska toaletná voda Vyžarujte pocit ľahkosti a slobody s novou vôňou Tom Tailor By the Sea! Dámska toaletná voda Tom Tailor by the Sea Woman spája kvetinové, citrusové a ovocné tóny, ktoré navodia pocit dňa stráveného pri mori...

14,50€

Tom Tailor Exclusive dámska toaletná voda 50 ml TESTER

Dámska toaletna vod, TESTER Tom Tailor Exclusive Woman rozvíja sa od sviežich vrchných tónov mandarínky, hrušky, marhule a černice. Zmyselné srdce sa nesie v sviežom kvetinovom duchu vďaka kombinácii cyklámenu, konvalinky a magnólie. Základ odh..

18,00€

Tom Tailor Exclusive for Man 50 ml EDT

Pánska toaletná voda Vôňa  prichádza s intenzívnym optimizmom hneď v úvode spojením tónov bergamotu, grapefruitu, zázvoru a mäty. Srdce je prísľubom voňavého zážitku tónov jablka, šafranu, levandule a náznaku ananásu. Korenisté ..

14,40€

Tom Tailor Exclusive for Man 50 ml EDT tester

Pánska toaletná voda Vôňa  prichádza s intenzívnym optimizmom hneď v úvode spojením tónov bergamotu, grapefruitu, zázvoru a mäty. Srdce je prísľubom voňavého zážitku tónov jablka, šafranu, levandule a náznaku ananásu. Korenisté ..

14,00€

Tom Tailor Liquid Man 50 ml EDT

Toaletná voda pre mužov Tom Tailor Liquid Man je luxusný vôňa, ktorá je určená prirodzeným, energickým, elegantným a odvážnym mužom.   Zloženie: Hlava: mandarinka, čierne korenie, rozmarín Srdce: elemi, tiara..

17,55€

Tom Tailor Liquid Woman 20 ml EDT

Toaletná voda pre ženy Je svieža vôňa, symbolizuje radosť zo života. Energizujúca vôňa.   Zloženie: Hlava: pomaranč, paprika, petitgrain, mandarinka Srdce: pomarančový kvet, jazmín, ruža Základ: santalové drevo, jantár ..

10,10€

Tom Tailor Liquid Woman 40 ml EDT

Toaletná voda pre ženy Je svieža vôňa, symbolizuje radosť zo života. Energizujúca vôňa.   Zloženie: Hlava :pomaranč, paprika, petitgrain, mandarinka Srdce: pomarančový kvet, jazmín, ruža Základ: santalové drevo, jantár ..

17,20€

TOM TAILOR URBAN LIFE 50 ML EDT WOMAN

Dámska toaletná vodaOvocný koktail tvoria tóny mandarínky, pomaranča a červených ríbezlí.Srdce sa skladá zo zmyselného jazmínu a kvetov pomarančovníka.Esencia ja zakončená sladkými tónmi cédrového dreva, karamelu a vôňou vetivera. ..

17,20€

TOM TAILOR URBAN LIFE 50 ML EDT WOMAN TESTER

Dámska toaletná voda, TESTEROvocný koktail tvoria tóny mandarínky, pomaranča a červených ríbezlí.Srdce sa skladá zo zmyselného jazmínu a kvetov pomarančovníka.Esencia ja zakončená sladkými tónmi cédrového dreva, karamelu a vôňou vetivera. ..

14,00€

Tom Tailor Urban Life Man 50 ml EDT TESTER

Pánska toaletná voda, TESTER Vôňa pre ambiciózneho muža, ktorý zosobňuje mestský štýl svojím vlastným spôsobom. Aromatická vôňa spája vzácne drevité tóny so sviežosťou citróna. Vrchné tóny bergamotu, citróna a mandarínky sa obracajú ku ko..

15,20€

Zobrazenie 1 až 14 z 14 (1 stránok)