Yves Saint Laurent


Yves Saint Laurent Black Opium 50 ml EDP WOMAN

Dámska parfémovaná voda Omamný elixír Black Opium prepája svieže tóny ovocia a intenzívneho korenia. Vonia po šťavnatej hruške, ktorá je obohatená o pikantné korenie. Jemná vôňa jazmínu sa prelína s tónmi cédra, sladkej vanilky a pač..

68,20€

Yves Saint Laurent Black Opium 90 ml EDP WOMAN

Dámska parfémovaná voda Omamný elixír Black Opium prepája svieže tóny ovocia a intenzívneho korenia. Vonia po šťavnatej hruške, ktorá je obohatená o pikantné korenie. Jemná vôňa jazmínu sa prelína s tónmi cédra, sladkej vanilky a pač..

99,50€

Yves Saint Laurent Black Opium 90 ml EDP WOMAN TESTER

Dámska parfémovaná voda, tester Omamný elixír Black Opium prepája svieže tóny ovocia a intenzívneho korenia. Vonia po šťavnatej hruške, ktorá je obohatená o pikantné korenie. Jemná vôňa jazmínu sa prelína s tónmi cédra, sladkej vanil..

95,00€

Yves Saint Laurent Black Opium 90 ml EDT WOMAN

Dámska TOALETNÁ  voda Omamný elixír Black Opium prepája svieže tóny ovocia a intenzívneho korenia. Vonia po šťavnatej hruške, ktorá je obohatená o pikantné korenie. Jemná vôňa jazmínu sa prelína s tónmi cédra, sladkej vanilky a ..

72,10€

Yves Saint Laurent Black Opium Illicit Green dámska edp 75 ml

Dámska parfumovaná voda z roku 2022.Vôňa sa otvára tónmi hrušky, krémového figového listu a šťavnatej zelenej mandarínky. Po chvíli sa rozvonia samotná figa a tiež žiarivý jazmín a pomarančový kvet. Základ vonnej kompozície tvorí nevyhnutný káv..

90,10€

Yves Saint Laurent Black Opium Intense 90 ml EDP WOMAN

Dámska parfémovaná voda Yves Saint Laurent Black Opium Intense prežijete každú noc ešte silnejšie, odvážnejšie a temnejšie. Úvodné tóny patria modrému absintu. Srdcom vône jasne znie absolut z arabského jazmínu, ktorý doplňuje pomarančový kvet ..

68,05€

Yves Saint Laurent Black Opium Intense 90 ml EDP WOMAN TESTER

Dámska parfémovaná voda, TESTERYves Saint Laurent Black Opium Intense prežijete každú noc ešte silnejšie, odvážnejšie a temnejšie. Úvodné tóny patria modrému absintu. Srdcom vône jasne znie absolut z arabského jazmínu, ktorý doplňuje pomarančov..

60,00€

YVES SAINT LAURENT BLACK OPIUM NEON 75 ml EDP

Dámska parfémovaná vodaYSLt Black Opium Neon je neodolateľne zvodná a jedinečná vôňa, ktorá vás omámi svojou intenzitou a luxusným vyžarovaním.kvetinovo- orientálna pre modernú sebavedomú ženu na bežné nosenie, ale aj na špeciálnu príležitosť.Zloženi..

85,00€

YVES SAINT LAURENT BLACK OPIUM NEON 75 ml EDP TESTER

Dámska parfémovaná voda, TESTERYSLt Black Opium Neon je neodolateľne zvodná a jedinečná vôňa, ktorá vás omámi svojou intenzitou a luxusným vyžarovaním.kvetinovo- orientálna pre modernú sebavedomú ženu na bežné nosenie, ale aj na špeciálnu príležitosť..

78,00€

Yves Saint Laurent Black Opium Nuit Blanche 90 ml EDP WOMAN

Dámska parfémovaná voda Black Opium Nuit Blanche prináša hrejivú kombináciu tých najvyberanejších ingrediencií, ktoré ústia vo zvodnú, orientálno-drevitú vôňu, ktorej neodolá žiaden muž.    Zloženie:  Hlava: ryž..

87,10€

Yves Saint Laurent Black Opium Nuit Blanche 90 ml EDP WOMAN TESTER

Dámska parfémovaná voda, tester Black Opium Nuit Blanche prináša hrejivú kombináciu tých najvyberanejších ingrediencií, ktoré ústia vo zvodnú, orientálno-drevitú vôňu, ktorej neodolá žiaden muž.    Zloženie:  Hlava:&..

67,99€

Yves Saint Laurent Black Opium Nuit Blanche SET

Dámska darčeková sada: 50ml EDP+2ml Mascara /špirala/+ 0,8ml ceruzka na oči Black Opium Nuit Blanche prináša hrejivú kombináciu tých najvyberanejších ingrediencií, ktoré ústia vo zvodnú, orientálno-drevitú vôňu, ktorej neodolá žiaden muž.&n..

67,00€

Yves Saint Laurent Black Opium SET W

Dámska darčeková sada obsahuje: 50ml EDP+7,5ml EDP Omamný elixír Black Opium prepája svieže tóny ovocia a intenzívneho korenia. Vonia po šťavnatej hruške, ktorá je obohatená o pikantné korenie. Jemná vôňa jazmínu sa prelína s tónmi c..

66,95€

NOVINKA

Yves Saint Laurent Black Opium SET10 W

Dámska darčeková sada obsahuje: 90ml EDP+ ruž na pery 6g + maskara2ml+taška  Vonia po šťavnatej hruške, ktorá je obohatená o pikantné korenie. Jemná vôňa jazmínu sa prelína s tónmi cédra, sladkej vanilky a pačuli. Je obohaten..

115,00€

Yves Saint Laurent Body Kourous Men 100 ml EDT

Toaletná voda pre mužov Toaletná voda je balená v štýlovom flakóne, ktorý kombinuje elegantnú čiernu farbu a moderný prvok skla,  je  divoka vôna exotického cédru a kafrovníkového dreva.   Zloženie: Hlava: ..

39,90€

Yves Saint Laurent Body Kourous Men 100 ml EDT TESTER

Toaletná voda pre mužov, TESTER Toaletná voda je balená v štýlovom flakóne, ktorý kombinuje elegantnú čiernu farbu a moderný prvok skla,  je  divoka vôna exotického cédru a kafrovníkového dreva.   Zloženie: Hlav..

38,20€

Yves Saint Laurent Cinéma 90 ml EDP WOMAN

Parfémovaná voda pre ženy Parfém Yves Saint Laurent Cinema vzdáva poctu kráse, potešeniu, zvádzaniu.   Zloženie: Hlava: kvety mandle Srdce: jazmín, amarylka, pivoňka, pižmo Základ: jantár, bourbonská..

100,00€

Yves Saint Laurent Elle 50 ml EDP WOMAN

Parfémovaná voda pre ženy Vôňu je možné charakterizovať ako drevito - kvetinovo - korenistú.   Zloženie: Hlava: liči, pivoňka Srdce: pačuli, jazmín Základ: ružové bobule, vetiver &nbs..

64,98€

Yves Saint Laurent Elle 90 ml EDP WOMAN

Parfémovaná voda pre ženy Vôňu je možné charakterizovať ako drevito - kvetinovo - korenistú.   Zloženie: Hlava: liči, pivoňka Srdce: pačuli, jazmín Základ: ružové bobule, vetiver &nbs..

80,10€

Yves Saint Laurent La Nuit de L´ Homme Frozen Cologne 100 ml EDC MAN TESTER

Kolínska voda pánska, tester Ľadová chladivá vôňa La Nuit de L´ Homme Frozen Cologne je vhodná na horúce letné dni!   Zloženie: Hlava: mandarinka, citrusy, bergamot Srdce: čierne korenie,  pelargónie Zákla..

83,05€

Yves Saint Laurent La Nuit De L’Homme 100 ml EDT MAN

Toaletná voda pánska Závoj tajomstva a výbušne pikantného súladu odhalí kardamón so šumivou sviežosťou bergamotu, levandule a cédru.   Zloženie: Hlava: kardamón Srdce: levanduľa, bergamot, céder Zák..

75,10€

Yves Saint Laurent La Nuit De L’Homme 100 ml EDT MAN TESTER

Toaletná voda pánska, tester Závoj tajomstva a výbušne pikantného súladu odhalí kardamón so šumivou sviežosťou bergamotu, levandule a cédru.   Zloženie: Hlava: kardamón Srdce: levanduľa, bergamot, céder ..

68,10€

Yves Saint Laurent La Nuit De L’Homme 60 ml EDT MAN

Toaletná voda pánska Závoj tajomstva a výbušne pikantného súladu odhalí kardamón so šumivou sviežosťou bergamotu, levandule a cédru.   Zloženie: Hlava: kardamón Srdce: levanduľa, bergamot, céder Zák..

60,10€

Yves Saint Laurent La Nuit De L’Homme Le Parfum 100 ml EDP MAN

Parfém pánsky Závoj tajomstva a výbušne pikantného súladu odhalí kardamón so šumivou sviežosťou bergamotu, levandule a cédru. Foto je ilustračné!   Zloženie: Hlava: kardamón Srdce: levanduľa, bergamo..

75,10€

Zobrazenie 1 až 24 z 70 (3 stránok)